Milujete masáže? Kto by ich nemiloval. Určite aj vy by ste chceli neustále prežívať ten pocit uvoľnenia a oddať sa tomuto úžasnému okamihu. Tak prečo si ho nedopriať vo dvojici? Doprajte si relax so svojim partnerom a nechať sa unášať v duchu erotickej masáže. Skúste na chvíľu zastaviť čas, zbytočné slová zahoďte za hlavu a oddajte sa vzájomným dotykom, jemným pohladeniam a horúcim bozkom. Erotická masáž so sebou prináša nie len osobné uspokojenie a pôžitok, ale takisto sa vám telo odvďačí tými najpríjemnejšími spôsobmi. Nezabudnite, posilňujete tým svoje telo i svojho ducha.

Čo všetko sa deje počas masáže

Prenasledujú vás pocity úzkosti a depresií? Návaly únavy a časté bolesti, ktoré vás trápia, sa môžu stať minulosťou. Masážou sa prekrvujú masírované časti tela, čo priaznivo vplýva na svalový aparát, nervový a obehový systém človeka. Budete sa cítiť pokojnejšia, váš krvný pulz sa zníži a zosilnie váš imunitný systém. Takmer každú druhú ženu trápi vyskytujúca sa celulitída, avšak partnerove ruky dokážu urobiť zázraky. Vaša pokožka bude elastickejšia, pevnejšia a vy sa budete cítiť oveľa krajšia.

Masáž zbližuje

Určite ste si vo vzťahu prešli mnohými partnerskými hádkami, ktoré vám dokázali rozbiť pohodu a pokoj na duši. Vymeňte zlostné slová a nahraďte ich láskavými dotykmi. Neuvedomujete si, aká sila sa skrýva v dotykoch a ako dokážu pohladiť miestami vaše zlostné srdcia. Tento čas venujte len sebe a partnerovi. Vytvorte romantickú atmosféru pri sviečkach, dobrom víne a môžete využiť tento čas na príjemný rozhovor. Nikde sa neponáhľajte, pretože tento čas ste si vyhradili len pre vás dvoch. Preto sa snažte si tento okamih udržať, čo najdlhšie a užiť si ho naplno.

Masáž ako skvelá predohra

Sex je občas vnímaný chlapmi o niečo inak ako u nás žien. Slovo predohra im niekedy uniká alebo ju pripisujú letmému bozku na krk či „dráždivým“ pohladením po stehne. Ani sa nenazdáme a náš partner vedľa nás leží uspokojený pekných desať minút. Ukážte chlapom po čom túžite! Erotická masáž je tá najlepšia predohra, ktorou dosiahnete nie len svoje uspokojenie, ale upútate tým aj svojho partnera. Zaobstarajte si erotický masážny olej, ktorý vám uľahčí a spríjemní intímne chvíle s partnerom. Je to nádherný pocit, keď vám steká olejček po chrbte a váš partner vám masíruje tie najcitlivejšie miesta vášho tela. A váš partner? Uvedomte si, že preňho to bude takisto požehnaním masírovať takéto krásne a príťažlivé telá, pri ktorých im nič neostane ľahostajné. Urobia pre vás všetko. Milovanie tak môžete prežiť oveľa intenzívnejšie a spokojnejšie.

Masáž a erotické pomôcky

Aj napriek tomu, že váš partner má šikovné ručičky, nehanbite sa siahnuť po iných masérskych pomôckach. Mám na mysli erotické pomôcky, ako vibrátor. Hádam nechcete, aby masírovanie skončilo len pri vašom zadočku. Zabudnite na stereotyp a doprajte si trošku väčšieho vzrušenia. Pri takejto masáži sa budete cítiť ako v raji. Nie len erotická masáž vplýva na vás blahodárne. Samotné milovanie, pri ktorom sa uvoľňuje rad hormónov, váš zdravotný stav pozitívne ovplyvní. Hovorím o uvoľnení oxytocínu zvyšujúci sexuálne vzrušenie a dôveru, endorfínu znižujúci stres a estrogénu, vďaka ktorému sa môžete pýšiť krásnou pokožkou.

Foto na titulke: SXC.hu – dcarson924

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!