Súťaž bola úspešne ukončenáTopŽena.sk v spolupráci so spoločnosťou BIODERMA pre vás pripravili súťaž o 10 ks produktov Sébium Global a Sébium AI Korektor. Bioderma sa dá opísať ako vysoko kvalitná kozmetika, ktorá obsahuje neskutočne efektívne účinky. Novinka Sébium Global je produkt, ktorý pôsobí priamo na kvalitu a zloženie kožného mazu a upravuje ho ku mazu zdravej pokožky. Pôsobí na všetky príčiny vzniku akné vďaka unikátnemu spojeniu patentu Fluidactiv® a Bakuchiol. Pokožku rozjasní a vyhladí a ešte omnoho viac. Sébium AI korektor pokožku dlhodobo hydratuje vďaka obsahu glycerínu a xylitol. Vďaka patentu Fluidactiv® zabraňuje tvorbe vyrážok a uhrov. Prekrýva nedokonalosti a zmatňuje pleť – Kremičitanový puder, Oxidželezitý, Dioxid titánu.

Túžite po týchto produktoch? Chcete, aby bolo o vašu pokožku patrične postarané? Nečakajte a zapojte sa do našej súťaže. Až 5. z vás sa budú tešiť. Šanca vyhrať je vskutku veľká. Stačí zodpovedať ľahkú otázku a možno sa práve na vás usmeje šťastie. Súťaž bude ukončená 31. marca 2013.

Výhercovia súťaže a odpoveď na súťažnú otázku

Súťažná otázka: Koľkokrát do týždňa je vhodné aplikovať peeling??

Správna odpoveď je 1-2 krát do týždňa.

Na súťažnú otázku správne odpovedali a vyžrebovaní boli: Mirka Myrone, Alexandra Hronceková, Gabriela Vávrová, Marián Kontra, Táňa Slahučková

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!