Spomeňte si na zúfalé pocity pred zrkadlom, kedy nieste schopná uviesť Vaše vlásky do tej správnej polohy. Keď naše vlásky nie sú ani dlhé, ani krátke, ani ich zopnúť do copa, ani ich efektne rozpustiť ako to robia všetky modelky na reklamu Head & Shoulders. Možno sme len nedostali do vienka dar mať krásne, husté vlásky, ktoré za každých okolností vyzerajú skvelo.

A čo potom s našimi „nanič vlasmi“? Presne takýto ma názov jeden slovenský portál www.nanicvlasy.sk, ktorý zdá sa vyriešil veľmi elegantne tento problém. Z ďalekého USA priletela k nám metóda CLIP-IN predlžovanie, resp. zahusťovanie vlasov, ktoré spopularizovala slávna Jessica Simpson. Ide o 100% ľudské vlasy, ktoré veľmi jednoduchým, šetrným a cenovo dostupným spôsobom predĺžia a zahustia naše vlásky. Aplikácia trvá približne 5 minút, každá z nás to zvládne sama a výsledok?

Výsledok je fantastický! Dôkazom je, že 90% žien zo súčasného show-biznisu a našich televíznych obrazoviek používa pravidelne CLIP IN!

V priebehu niekoľkých krátkych sekúnd, ráno, večer, tesne pred spoločenskou akciou, svadbou, plesom, stužkovou a inými dôležitými udalosťami môžete svoje vlásky zmeniť na nepoznanie. Dosť bolo stresujúcich chvíľ úpravou našich vlasov. Teraz veľmi jednoducho a rýchlo docielime pred akoukoľvek príležitosťou alebo všedným dňom úžasnú zmenu!

Po úspechu za veľkou mlákou si CLIP-IN vlasy podmanilo aj tie najkrajšie dievčatá sveta, nás Slovenky. Svedčí o tom rozbehnutá najväčšia clip-in diskusia v „Československu“ a famózne clip-in premeny reálnych nadšených zákazníčiek.

Viac o tejto novinke sa dozviete už priamo u profesionálov a najväčších poskytovateľov tejto služby, ktorý sa zodpovedne venujú metóde CLIP-IN.

Tak čo, myslíte žeby aj nám táto skvelá pomôcka dokázala pozitívne ovplyvniť náš deň? :)

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!