v kuchyniCítite sa ako moderná žena, pritom trávite až príliš veľa času pri platni? Nič si z toho nerobte a nájdite spôsob, ako do kuchyne pritiahnete manžela aj deti a zapojte ich.

Ako pomôžu deti

Keď chcete, aby vám pomáhali v kuchyni pri varení, navrhnite im, nech si vyberú prácu, s ktoru by vám v kuchyni vedeli pomôcť a dovoľte im kúpiť si svoje nové vlastné kuchynské náčinie. Keď siahnete po internete a vyberiete lacné domáce potreby, nezaťaží to ani váš rozpočet. Nechajte ich vybrať si svoje “pomáhatká”, s ktorými vám radi pomôžu, aj pre to, že si ich sami vybrali a patria len im. Ak im k práci v kuchyni dovolíte ešte aj nahlas počúvať muziku, ktorú majú radi, budete prekvapená, akého ocenenia sa vám dostane.

Manžel vie byť nápomocný

Výber hrncov a panvíc aj kuchynských nožov nechajte na manželovi. Je tak veľa rôznych materiálov, z ktorých sa vyrábajú, a také nepreberné množstvo tvarov vlastností a účelov, na ktoré môžu slúžiť, že mu výber zaberie veľa času a pri rozhodovaní zistí informácie, ktoré by ste vy možno ani nenašli. Pravdepodobne príde s návrhmi, ktoré vás potešia a možno aj prekvapia. Naviac bude rád, že vám mohol pomôcť. Ak výber necháte na ňom, nie len že bude vedieť rozhodnúť za vás, ktoré hrnce a nože budú vo vašej kuchyni najlepšie, ale taktiež bude vedieť, na čo a kedy je dobré ich použiť. Už sa nebude cítiť ako slon v porceláne, ktorý nevie, kam siahnuť a kam sa pohnúť. Ako znalý veci rád k poháru vína nakrája syry špeciálnym nožom, keď budete spolu pripravovať večeru.

Aj vy si urobte radosť

Taktiež aj sama môžete pravidelne prehodnocovať, čo vám v domácnosti ešte chýba a čo by bolo dobré vymeniť za nové. Obchod Vetroshop.sk môžete využívať po celý rok. Tam vždy nájdete moderné potreby do kuchyne, sezónny tovar, aj klasické domáce potreby overené časom namiesto ktorých nik lepšie dodones nevyrobil.

Foto: pixmac.sk, SPX1MSD

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!