21. storočie najmodernejších objavov, zaručuje efektívne chudnutie bez nepríjemného jojo efektu. Chcete sa pýšiť štíhlou líniou a byť spokojná so svojím telom? Zabudnite na všetky podporné prípravky na chudnutie, ktoré síce sľubovali rýchle chudnutie, ale výsledný efekt nebol až taký rýchly, resp. nebol žiadny.

Nevyhadzujte zbytočne peniaze na rôzne, zaručené prípravky a vyskúšajte radšej účinky nasledujúcich moderných pomocníkov, ktorí síce nezaručujú rapídnu redukciu hmotnosti o 20kg za mesiac, ale za to, ich možno jednoznačne označiť ako za rozumné, zdravé chudnutie.

1, Tabletky na chudnutie

Tabletky na chudnutie kúpené v lekárni, sú vyvinuté na báze lieku, poskytujú užívateľovi postupné chudnutie, bez jojo efektu. Ak vás trápi obezita, alebo len máte pár kíl navyše, práve tabletky na chudnutie sú tou správnou cestou k rozumnému chudnutiu.

2, Čaj na chudnutie

Rozumné chudnutie si zabezpečíte aj kúpou špeciálnych čajov na chudnutie. Čaje na chudnutie obsahujú antioxidanty, kofeín a iné účinné látky, ktoré zrýchľujú metabolizmus a následne energetický výdaj. Čaje teda podporujú „chuť“ cvičiť, pýtajú si dennú dávku pohybu a ich pitie pomáha naštartovať organizmus na fyzickú záťaž. Preto je pre želaný efekt úbytku váhy, veľmi dôležité, okrem pitia čajov, aj pravidelne cvičiť.

3, Výživové kokteily

Veľa žien, najmä mladých dievčat vo vývoji, má už skúsenosť s nezdravým pitím kokteilov. Ide o kokteily, zaručujúce rýchle schudnutie, ale pravdou je, že ide o nízkokalorickú náhradu jedla. Výživovým kokteilom, teda tieto „zoštíhľujúce“ kokteily, robia zlé meno. Pritom, práve výživové kokteily sú odporúčané ako vhodná podpora pri snahe schudnúť. Výživové kokteily, či už proteínové alebo sacharidové, sú určené na chudnutie a efektívne formovanie postavy. Sú ľahko dostupné vo fitnescentrách, kde vám môže cenné informácie o výživových kokteiloch, poskytnúť aj odborník – tréner fitnes.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!