Typický svet módy, je často vnímaný ako chorý svet, v ktorom anorektické modelky na módnych prehliadkach, predvádzajú absolútne nenositeľné až šialené módne oblečenie!

Obrovský klobúk, ktorý nesie váhu čerstvého ovocia, príliš dlhé nohavice, do ktorých sa môže človek ľahko zamotať alebo odvážne priesvitné tričko, nosené bez podprsenky. Tieto a mnohé iné „módne trendy“ sú len malou časťou skutočnej módy, v ktorej je dovolené šokovať okolie tým, že daná nositeľka ukáže skôr svoj vkus a originálny módny štýl. A práve táto myšlienka zrodila unikátne nasledujúce módne oblečenie pre ženy, ktoré zmení váš pohľad na módu!

Konečne praktická móda!
Už žiadna „vyumelkovaná móda“ len pre ženy, ktorých konfekčné číslo je 34, maximálne 38. Nasledujúce módne trendy zima 2010, sú určené pre všetky ženy, bez ohľadu na veľkosť oblečenia! Ak teda chcete kráčať s dobou, vyrazte do obchodov a zadovážte si pulóver s nórskymi vzormi! Platí totiž, že nórske vzory pristanú každej žene! Avšak, dôležité je, aby pletené vzory boli umiestnené tak, aby nechali vyniknúť prednosti postavy a zakryli jej nedostatky. A tak, plnoštíhle ženy by mali voliť motív, umiestnený na samom vrchu pulóvra – dekolt a krk sú ideálne! Naproti tomu, štíhle ženy, ktoré chcú dosiahnuť optické zväčšenie pŕs, by vzory mali nosiť priamo na poprsí.

Studené nohy a ruky sú už minulosťou!
Zabudnite na skrehnuté ruky a studené nohy, zahrejte končatiny teplými štulpňami! Ako prvé, svet módy očarili štulpne na nohy, ktoré nahradili doposiaľ obľúbené vzorované pančuchy aj farebné pančuchy na zimu. Štulpne vyniknú najmä ak si ich nedbalo zhrniete do topánok, čím čižmy dostanú nádych unikátneho módneho štýlu a navyše oblasť predkolenia skvele zohrejú!

O módny rozruch sa však postarali aj štulpne na ruky, ktoré zas skvele zahrejú oblasť rúk, najmä v miestnosti kde nosenie rukavíc nie je vhodné, čiže kam rukavice nepatria. Ak teda nemáte náladu na mohutný rolák, stačí, ak si oblečiete tričko s dlhým rukávom, na ktoré si navlečiete praktické a teplé štulpne!