Ani sme sa nenazdali a leto už dávno skončilo. Ale zúfať skutočne nemusíme. Tohtoročná jeseň a zima sa nesie v znamení rafinovaného odhaľovania, ku ktorému Vám určite pomôže široký sortiment topov a šiat s priestrihmi na ramenách. S príchodom jesene je úzko späté obdobie firemných večierkov a party. Objav v sebe šelmu a siahni po luxusných šatách so zvieracím motívom. Zlato a striebro odjakživa zobrazovalo moc a bohatstvo, preto aj túto sezónu Vám ponúkame originálne dámske šaty v týchto svetovo obľúbených farbách.

10-25-1

Pochmúrne jesenné a zimné počasie oživíš širokou škálou farebných odtieňov, či už v podobe obtiahnutých sexy legín doplnené o výrazný top alebo svetrových šiat s kozačkami pod kolená a zaručene sa nevyhneš zvedavým pohľadom svojich pracovných kolegov. Každá moderná žena chce byť trendy a preto Vám v šatníku nesmie chýbať hit tejto sezóny – chlpaté vestičky a bundy, ktoré Vás vďaka svojim kvalitním materiálom zahrejú. Pre tie, ktoré dávajú prednosť pohodliu a prirodzenosti, máme pripravené mikiny a svetre v rôznych strihoch a farebných variáciách, tie Vám pomôžu k toľko spomínanému vrstveniu oblečenia.

77

Pokiaľ chcete ukázať, že sa v nových trendoch vyznáte, určite Vás zaujmú elegantné kabáty v moderných pieskových a pastelových farbách. Vystúp z davu a buď originálna v luxusních vzorovaných šatách, ktoré odhalia prirodzenú ženskosť a siluetu Vašej postavy. Všetky to veľmi dobre poznáme ´nemám si čo obliecť  … A vtedy prichádza Vaša záchrana v podobe obľúbených overaloch, ktoré môžeš nosit v elegantním štýle so sexy lodičkami alebo s teniskami a ležérny outfit je na svete.   Odvážnejšie z Vás prekvapí nová kolekcia dámských šiat v obľúbených jesenných farbách doplnené o sexy krajku, ktoré Vám zabezpečia závistlivé pohľady prítomných dám v miestnosti.  Nezabudli sme ani na milovníčky čiernej klasiky, pre ktoré sme si tentokrát pripravili trendy tričká, svetre, sukne, ale aj čipkové šaty a kabáty v tejto odjakživa obľúbenej farbe.