Rok 2010 je v plnom prúde, no pri pohľade do vašej skrine, máte pocit, že sa ešte nezačal? Zbierku predchádzajúcich kolekcií oživte najnovšími trendami a vychytávkami sezóny jar/leto 2010. Choďte s dobou a pripravte sa na nové módne trendy na rok 2010!

Záplava kvetov

Oživte svoj šatník ľahkými vzdušnými blúzkami s potlačou kvetou, vyšite si na kabelku jemný motív kvetín alebo si v obchode kúpte topánky s tou najväčšou kvetinovou ozdobou! Záplava kvetov je tu! Kvety sú rovnako jedinečné a krásne v módnom svete, ako aj vo svete prírody. Zažiarte vo farebnej kvetinovej blúzke, vezmite si k tomu ultrakrátke nohavice, plátennú kabelku, koráliky a náramkové korále a váš outfit, bude ako vystrihnutý z módneho časopisu!

Trendy ako gladiátorka

Najhorúcejším hitom vo svete obuvníctva, sú jednoznačne topánky v štýle antickej bojovníčky. Taliansky štýl, ktorý tradične vystihuje kožená, remienková obuv, v inovácii s ligotavými kamienkami či netradičným zapínaním okolo nohy, zaplavil všetky svetové móla! Pričuchnite si ku gladiátorským zápasom a vhupnite do pohodlných, praktických topánok. Zabudnite na vysoké opätky, trendy a zároveň sexy budete túto sezónu aj bez opätkov a bez zbytočných opuchov či pľuzgierikov na nohách. Byť in nebolo nikdy také jednoduché!

Absolútny hit č. 1 – Háremové nohavice!

Preneste sa aspoň na chvíľu do krajín Orientu, tajomných, zahalených krások a tancujúcich, brušných tanečníc. Zabudnite na burky, oblečte si háremové nohavice! Prečo? Pretože sú praktické, príjemné na nosenie a hlavne sú nanajvýš moderné! Ak chcete držať krok s módou, háremové nohavice by nemali chýbať vo vašom šatníku. K čomu ich skombinovať? K blúzke s vestou alebo k športovému tričku s dlhým svetrom či mikinou. Vezmite si k nim gladiátorky či baleríny a budete vyzerať ako pravá, zvodná Turkyňa v spojení s kultivovanou Európankou.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!