Stalo sa vám, že od vás muž zutekal? Áno, doslova zutekal zo vzťahu…vzal nohy na plecia a vyparil sa z vášho života ako gáfor. Teraz nezáleží na tom ako dlho váš vzťah trval alebo ako veľmi vás to vzalo. Skúsme vypátrať dôvod. Prečo k tomu došlo? Tesne po tom ako sa to stalo ste možno zobrali vinu na seba: ,,Nie som dostatočne pekná, dostatočne štíhla, dostatočne inteligentná…blá, blá, blá.“ Iná z vás si možno povedala: ,,Aj tak si ma nezaslúžil, ešte šťastie, že som sa ho zbavila.“ Štatisticky, deväť z desiatich slovenských žien by zareagovali ako žena v prvom prípade.

Položili ste si niekedy otázku prečo muž odíde alebo odišiel? Samozrejme, veľmi ľahko sa chlapom odchádza od zanedbaných mamičiek, ktoré by síce dali ich spoločnému potomkovi aj modré z neba a všetok voľný čas venujú luxovaniu domácnosti, len aby sa Pán Manžel cítil doma čo najlepšie, ale robia to všetko na úkor seba. Milé dámy, realita je iná. Chlapovi netreba ku šťastiu lesknúcu sa kuchyňu ani večeru z piatich chodov, a aj keď to znie kruto, nepomôže vám ani to, že ste vynosili a porodili jeho dieťa, o ktoré sa staráte s bezhraničnou láskou. Z týchto faktov vyplýva iba to, že chlap vedľa seba potrebuje predovšetkým ženu…až potom matku, kuchárku atď. atď.

Avšak čo ak ste žena, ktorá sa o seba nielen stará, ale zvláda aj domácnosť a deti. a aj napriek tomu sa manžel pobral inou cestou? Možno ste boli hysterka…alebo chorobne žiarlivá…alebo ste ho ustavične kritizovali alebo… Ešte nedávno bola ,,ideálnou ženou“ tá, čo pekne povedané, držala ústa a krok. V skratke, chlap si mohol robiť čokoľvek sa mu zažiadalo. Prišli naňho chúťky? Žiaden problém, manželka bola k dispozícii. Prišli naňho chúťky, ale nie na manželku? Žiaden problém! Žena mu zatiaľ bez reptania vyvárala obľúbené jedlá, prala a žehlila košele a starala sa o deti. A predstavte si dámy, aj od takýchto ,,ideálnych“ žien muži odchádzali. Dnes si žena povie svoj názor, všade sa hovorí a píše o rovnocennosti partnerov….a….čuduj sa svete, muži stále utekajú.

Tak teda, kde je problém? Zanedbané či upravené, poslušné či hysterky…. Ako to, že od niektorých žien muži odchádzajú a iné nosia na rukách?…

Ilustračné foto na titulke: SXC.hu

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!