partyLeto je v plnom prúde, počasie ako na hojdačke a dámske šatníky sa potrebujú prevetrať. Doprajme im voľnosti, radosti a odvážnych tancovačiek pod holým nebom. Vychutnajme si dlhé letné večery, vychádzky bez desiatok vrstiev oblečenia či ťažkopádnych čižiem. Nahoďme sa presne tak, akoby sme sa dennodenne neprechádzali po zlatistých plážach, ale na sýtočervenom koberci. Letnú párty si treba užiť naplno, no, samozrejme, s rozumom a eleganciou, a preto vám ponúkame zopár horúcich strihov, zostrihov a trblietavých materiálov!

Pred každou letnou párty sa topdáma svedomito pripravuje, nech vám nenapadne odísť z domu s rozstrapatenými vlasmi, nevyžehleným topom a neočistenými topánočkami. To by bolo, milé ženušky, neodpustiteľným faux-pas, ktorým by ste všetkých mužov zahnali od seba kade najľahšie. Doprajte si výrazný mejkap, nech vás v noci nikto neprehliadne, no nanášajte ho radšej pod svetlom, aby ste si nechtiac ceruzkou na oči nenalíčili pery. Neverili by ste, koľko zombíkov možno stretnúť v noci na diskotéke, tak pre istotu neprovokujte, ale nalíčte sa pokojne a s viditeľným odrazom v zrkadle.

Provokujte elegantne!
Hoci nejde o život, ale o bežnú letnú párty, ktorých bude ešte habadej, neprepadnite davovým ošiaľom, pozdvihnite ruku hore a zapózujte ako z módneho katalógu. Ak si na letné radovánky šetríte do pokladničky počas celého roka, nebude pre vás žiadnou drahocennosťou obliecť sa so štipkou luxusu. Noc volá po odvážnych tanečných krokoch, aj keď to na platforme a iných vysokých senzáciách príliš nejde, hýbať zadkom nebude až také náročné na kondičku.

Po jednej letnej párty sa taktiež nemusíte obávať ani kŕčových žíl, neobúvajte sa do jeseňou páchnucich botasiek, gumáky si odložte na zablatený festival a balerínky…ponechajte na horšie časy! Nikdy neviete, kde vás šťastie postretne, a preto potrebujete kráčať na vysokej a odvážnej nohe.

Priliehavé, čipkované a trblietavé
Na letnú párty sa chodí provokovať, nie konzultovať o finančných, morálnych a iných krízach, preto si nedokážeme ani predstaviť, aké je to bez pútavých šatičiek. Svoje konzervatívne nápady si nechajte doma v kuchyni alebo na toalete, pretože leto sa aj v nočných hodinách správa hriešne, neodolateľne, teda “trošku“ vyzývavo. Aby sme veci uviedli na kvalitný tanečný parket, inteligentné dámy predsa vedia, kde sa končí slušnosť a na scénu nikdy nedopustia lacné, obkúkané pózy. Dnešným módnym svetom lietajú sýte neónové farbičky, hravé kvetinkové vzory, no nezabúda sa ani na čipkovanú, priliehavú a krátku eleganciu.

Nohy bez celulitídy a nepneumatikové bruško môžete poodhaliť aj v šatách, ktoré sa smerom dozadu predlžujú, no dávajte pozor, aby vám ich počas tanca nepošliapali. Čipkou provokujte smerom k stehnám, na dekolte alebo na zadnej strane šiat. Hitom sú aj mini, mini a ešte raz mini šaty, ktoré na hrudníku padajú a pri zadočku sa nenápadne zužujú.

Na párty rozhodne zažiarite aj s hlbokým výstrihom až po bruško, len pozor, pretože takýto model šiat je už vo svojej prirodzenosti dosť odvážny. Zbytočne na seba nevešajte veľa trblietavých doplnkov, postačí kabelka do ruky a vlny vo vlasoch. Ak vás už omrzeli šaty s poprekrúcanými ramienkami, s lacnými vytŕčajúcimi vypchávkami, zabavte sa bez ramienok a s poriadne nariasenou vrchnou časťou. Šaty zapôsobia na každé hladné mužské oko a vy si túto letnú chvíľku naplno vychutnáte!

Foto: pixmac.sk, SPX1MSD