Máte problémy s trávením? Tak potom viete, ako veľmi vám tráviace ťažkosti uberajú radosť zo života. A pritom možno ani neviete, že tento zdravotný problém môžete odstrániť rýchlo a jednoducho! Stačí len poznať ten správny liek na trávenie! A prečo sa uspokojiť len s jedným liekom, keď na správne trávenie existuje hneď niekoľko potravín, ktoré zaručia správne naštartovanie metabolizmu a konečne vás zbavia aj tých najmenších tráviacich problémov? My už na problémy s trávením, liek poznáme! Spoznajte ho teraz aj vy!

Korenie nahraďte prírodnými ochucovadlami do jedla!
Niektoré druhy korenia, môžu spôsobiť podráždenie žalúdka a tak len zbytočne preťažujú celý tráviaci systém. Namiesto toho, aby nám koreniace zmesi pomohli, pre citlivý žalúdok, môže byť hocijaké korenie priveľkou záťažou. V takýchto prípadoch, sa odporúča, aby sa korenistá špecialita vymenila radšej za bylinkové korenie. Najideálnejšie však je, ak vám doma rastie saturejka alebo tymián. Ak do jedál, nemôžete použiť čerstvé bylinky, nič to. Pri najbližšom nákupe, si zaobstarajte oregano; medzi jeho hlavné úlohy patria: správna funkcia pečene aj správna funkcia žlčníka. Ak vás tráviace problémy znechutili na toľko, že vám chýba zdravý apetít, primiešajte si do jedla kôpor alebo majorán. Obe bylinky majú na starosti podporenie chuti do jedla a zároveň odoženú akýkoľvek problém s trávením!

Ovocie a zelenina nestačia!
Viete, ako by mala zdravá životospráva vyzerať. Ani zdravá výživa vám nie je cudzia, ovocie a zelenina patria do vášho každodenného života tak prirodzene, ako spánok. Napriek tomu, vás trápia ťažkosti s trávením? Pýtate sa, kde robíte chybu? Hoci ovocie a zelenina ako liek, sú vhodnou súčasťou liečby tráviacich problémov, nie sú zázračné! A napriek tomu, že sú zdrojom dôležitej vlákniny, črevá dokonale prečistia až výrobky zo pšenice – pšeničné otruby, pšeničné klíčky, pšeničné krúpy, a produkty z ovsu – ovsené vločky, ovsené krúpy či chutné müsli. Na prečistenie čriev, dobre poslúžia aj niektoré mliečne výrobky – nízkotučný biely jogurt či acidofilné mlieko!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!