Aj keď televízne reklamy a ponuky supermarketov avizujú Vianoce už dobré dva mesiace, ten správny a pravý adventný čas nastal až teraz. Práve teraz zapaľujeme sviečky na adventnom venci a pomaly, ale isto sa pripravujeme na najkrajšie sviatky roka. Nastal čas príprav, upratovania, pečenia medovníkov, ale najmä nakupovania darčekov!

Máte už nakúpené darčeky?

Tí, ktorí sa na Vianoce pripravili a vianočné darčeky nakúpili v predstihu, sa môžu považovať za šťastnejších. Predvianočný zhon v obchodných centrách veru nie je prechádzka ružovou záhradou. A úplne najhoršie je, ak ani neviete, čo vlastne chcete kúpiť. Takýto prezieraví nakupujúci, ktorí majú darčeky už pripravené, sú však skôr výnimkou. A pred Vianocami sa všetci bezradne tlačíme v obchodoch.

Ak tiež riešite rébus zvaný vianočné darčeky, nechajte sa inšpirovať. Čo nakupujú Slováci pre svojich blízkych na Vianoce najčastejšie? Dlhoročne rebríčku vianočných darčekov kraľuje elektronika a v tesnom závese za ňou sú knihy. K obľúbeným darčekom väčšiny Slovákov však patrí aj kozmetika.

Pohodlný nákup darčekov

Ak ste teda ešte tie správne darčeky pre blízkych nevybrali, je najvyšší čas. Môžete tak pohodlne urobiť práve na internete. Krásne a zároveň užitočné darčeky nájdete v e-shope www.bionatural.sk. Určite tu vyberiete veľa vhodných darčekov pre blízkych, ktorí si potrpia na kvalitu a najmä ocenia niečo užitočné pre svoje zdravie.

Pre milovníkov romantiky sa určite hodia vianočné darčeky z radu aromaterapie. Krásna aromalampa a k nej 100% éterický olej potešia každú romantickú dušu. Takýto darček poslúži najmä v týchto zimných dňoch a dotvorí správnu vianočnú atmosféru. Čo tak 100 % éterický olej s vôňou borovicového ihličia? K Vianociam sa jednoznačne hodí. Citrón či pomaranč zas príjemne prevoňajú Váš domov na Štedrý deň a v čase príprav. Pre príjemný odpočinok po štedrej večeri a na sviatočnú meditáciu sa najviac hodí éterický olej kadidlo. Tieto éterické oleje predaj nepotrebujú. Sú totiž také obľúbené, že sa predávajú samé! Môžte ich zakúpiť tu.

foto: vianočný strom fotka od www.pixmac.sk