Milovanie, sex či náhodný jednorázový pohlavný styk by mal spôsobovať ľuďom rozkoš, uspokojenie, privádzať ich do šialenstva, prinášať radosť a v neposlednom rade by mal byť aj z časti zábavný. Komu sex všetky tieto vymenované atribúty spĺňa, gratulujeme, je majster, no kto niečo z toho nezažíva, má šancu svoje sexuálne „správanie“ pozmeniť a hranicu sexu povzniesť na vysokú priečku. Postačí len trochu kreativity, dravosti, sexuálnej príťažlivosti a zmyselnosti!

Dámy, ak máte spoľahlivého partnera, ktorému na sto percent dôverujete a môžete si byť u neho isté, že veci týkajúce sa vašich sexuálnych radovánok ostanú len medzi vami dvomi (rozumejte a vašimi najlepšími priateľkami), odvážte sa urobiť niečo nezvyčajné. Okoreňte vaše zaužívané milovanie o nové techniky, bláznovstvá a sex si užijete ako nikdy predtým. Nemáte sa pred kým hanbiť, veď vášho partnera milujete, tak šup do toho! Nepoznané polohy čakajú len na to, kedy ich vyskúšate.

Klasika bokom

Odsuňte ostrieľaného pána misionára von z postele a pustite sa do vzrušujúcich nových polôh. Tých predsa staroveká indická kniha lásky, Kamasútra, opisuje viac než dosť, tak prečo neokúsiť závratné, no ešte nepoznané výšky sexuálneho uspokojenia? Nezvyčajné polohy vo vás môžu vzbudzovať nové pocity, vyvolávať náhle návaly vzrušenia a vyvracať oči dohora. Začnite najprv s tými menej náročnými, čo však neznamená horšími, a ďalej prekračujte hranice.

Nevyhnutnou pomôckou v posteli, kde sa dvaja milujú, je vankúš, pretože ten žene zabezpečí lepší uhol zdvihnutia panvy, a teda aj väčšie vzrušenie. Ak začínate so skúšaním nových polôh, vsaďte na túto – vy si ľahnete na brucho, panvu si podložíte vankúšom, aby bola nadvihnutá, lakťami sa môžete jemne nadvihnúť a váš partner si na vás zozadu ľahne. Jednoduché, vzrušujúce!

Miluje váš partner váš zadok? Neodpovedajte, že nie, pretože by to bola s najväčšou pravdepodobnosťou lož, veď predsa každý muž zbožňuje ženský zadok. Doprajte teda jeho závislosti rozmach a ukážte mu ho! Takúto situáciu spôsobí jedna z najlepších sexuálnych polôh. Nech partner ostane ležať na chrbte a vy budete čupieť nad ním, no otočená k nemu svojim chrbtom. Nech sa pohľadom zblázni!

Sprcha či vaňa?

Obľúbené polohy sa však praktizujú nielen v posteli, ale aj za prítomnosti vody. Áno, je naozaj adrenalínové mať sex na verejných vodných priestranstvách, no niekto sa možno predsa len odhodlá na tajné milovanie na kúpalisku alebo v rozbúrenom mori. Kto ale nemá až takú guráž alebo odvahu, pokojne stačí odskúšať a rozvíriť vodnú hladinu len vo svojej kúpeľni a zažiť sex z iného pohľadu.

Predovšetkým je dôležité, aby ste boli s partnerom približne rovnako vysoká, potom už len stačí pustiť vodu. Zaujímavou a príjemnou polohou v sprche je určite tá, pri ktorej ste si s partnerom tvárami k sebe a on vám jednu vašu nohu drží zdvihnutú. Ďalšia varianta ja odzadu, tak len vyskúšajte, čo je pre vás vzrušujúcejšie. Vo vani sú na odstrel polohy v sede, ktoré sú príznačné pre tantrický, prerušovaný a dlhotrvajúci sex. Skúšajte, experimentujte a prichádzajte na to, čo sa vám najviac páči a vyhovuje!

Foto: Pixmac.sk, SPX1MSD

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!