Keď si predstavujete ideálnu dovolenku s vašim partnerom, určite zatúžite po luxuse. Skúste mu niekedy navrhnúť, aby vás zobral do hotela Mardan Palace v tureckej Antalyi.

Tento hotel nachádzajúci sa v tureckej metropole patrí medzi tie najluxusnejšie hotely na svete. Svojim návštevníkom ponúka služby v tom najširšom merítku a jeho personál je pripravený splniť každé vaše prianie. Hotel disponuje súkromnou plážou, špičkovým wellness centrom, klubom zdravia, vonkajšími aj vnútornými bazénmi, nočným klubom, detským klubom a mnohými inými službami a zariadeniami.

Exkluzívna videogaléria hotela Mardan Palace

V hoteli Mardan Palace sú jeho hostia naozaj obklopení luxusom. V hoteli sa nachádza množstvo zlata, mramoru, či najväčší bazén stredomoria. Dokopy v ňom je 560 izieb, ktoré sú rozdelené do mnohých cenových kategórií, pričom každá izba je zariadená unikátne.

Za ubytovanie v tomto hoteli si však budete musieť priplatiť. Cena ubytovania v Mardan Palace totiž začína na 300 dolároch za noc, pričom cena sa môže vyšplhať až na tisícky, či aj viac dolárov. Jedno je však isté – dovolenka strávená v tomto luxusnom hoteli bude nezabudnuteľným zážitkom, na ktorý budete spomínať celý život.

Foto na titulke: Flickr.com, Video: Youtube.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!