Prežívate obdobie, kedy vás trápi nedostatočné uspokojenie v sexe? Za celým problémom sa môže skrývať jedna jediná vec.

Erektilná dysfunkcia je tiež známa ako impotencia a považuje sa za stav, keď má človek problémy s dosiahnutím alebo udržaním erekcie. Samozrejme, že tento problém sa bude týkať vašich partnerov, no niekedy mu práve vaša podpora môže veľmi dobre pomôcť. Radšej si ale prečítajte ešte niekoľko dôležitých informácii, ktoré by sa vám do vášho sexuálneho života mohli zísť.

Nepriznajú sa

Tento akútny stav postihuje oveľa viac mužov, teda nemusíte mať obavu, že len váš partner je výnimka. Z celosvetového hľadiska je to viac ako 30 miliónov mužov, najčastejšie vo veku od 40 rokov. Štatistiky však nemusia byť presné a úplné, pretože veľmi veľa mužov sa nepriznáva k poruche týkajúcej sa erektilnej dysfunkcie.

Riešte to za nich

Svojho partnera poznáte najlepšie. A pokiaľ máte podozrenie a záleží vám na vašom vzťahu, situáciu vezmite do vlastných rúk. Vyskúšajte Viagru, ktorá je osvedčeným prostriedkom. Modrá tabletka pôsobí priamo na nervové zakončenia v penise, čím sa zvyšuje schopnosť erekcie vášho partnera.

Výživové doplnky na erekciu?

Ani tu sa však nezaobídete bez určitej sexuálnej stimulácie, o ktorú sa môžete postarať práve vy. Dôležité je tiež upozorniť na fakt, že tento podporný prostriedok je k dispozícii len na lekársky predpis. A keďže vieme, že muži majú problém sa priznať s týmto nedostatkom aj vlastnej partnerke, k lekárovi ho určite nedostanete.

Preto máte možnosť si zakúpiť aj voľnopredajné prípravky s rovnakým zložením, ide o výživové doplnky, z ktorých nemusíte mať žiadne obavy. Bez hanby si ich dokonca objednáte aj na internete. Váš vzťah môže byť potom na tom rovnako, ako keď ste sa práve zoznámili.

Foto: pixabay.com