Doba internetu môže mnoho ľudí privádzať do šialenstva. Vytrácajú sa osobné kontakty, rozhovory s priateľmi sa sústreďujú na písanie správ a obrazovka počítača či iných zariadení s internetom nám akosi prirástla pred tvár. Aby ste prestali internet využívať len na bezcieľne rolovanie medzi príspevkami, ktoré vám nič nedajú, ničím vás neobohatia, nájdite si inú online záľubu. Zamerajte sa na čítanie a sledovanie zaujímavých a inšpiratívnych blogov. Tých je teraz neúrekom, takže máte z čoho vyberať.

24thestyle


Nájdite si niekoho, kto vás bude inšpirovať

Blog je osobná stránka, kde bloger zdieľa svoje myšlienky, nápady, zážitky. Jednoducho všetko, čo si myslí, že by mohlo byť zaujímavé pre jeho čitateľov a fanúšikov. Môžete objaviť blogy špecializované na jednotlivé oblasti, ktoré vás zaujímajú, alebo blogy všeobecné bez konkrétneho zamerania. Mnoho z týchto blogov obsahuje už aj videá (takzvané vlogy) namiesto textov. Nájdite si ten svoj, podporte obľúbeného blogera a motivujte sa ním. Blogeri sú zväčša ľudia, ktorí majú vo svojom živote niečo zaujímavé a odlišné od rovesníkov, s čím by bola veľká škoda sa nepodeliť s ostatnými.

Na blogoch okrem textov nájdete skvelé autentické fotografie. Väčšia časť blogerov si ich robí samých. Je to chytľavejšie pre publikum, ako len jednoduché stiahnutie obrázkov z internetu. Blogeri vám na svojich stránkach prinesú mnoho nápadov, ktoré vás môžu podnietiť urobiť vo vlastnom živote niečo zaujímavé a nevšedné. Bloger je akýmsi spôsobom obrovský extrovert, pretože zdieľa veľkú časť svojho života s cudzími ľuďmi.

Blogeri majú však príbehy, ktoré majú veľký potenciál zaujať široký okruh ľudí. Či už robia vo svojom živote niečo netradičné, veľa cestujú, alebo sú kreatívni. Nemusíte hneď odmietnuť čítanie blogov, ak neviete angličtinu, pretože aj slovenskí a českí blogeri majú čo ponúknuť a ukázať slovenskému publiku!

Ilustračné foto: pixabay.com