Minišaty sú obľúbené niekoľko sezón a všetko nasvedčuje tomu, že to tak zostane aj naďalej. Minišaty a minisukne sú veľmi praktické v letných horúčavách a odhalené nohy lákajú mužské pohľady ako magnet. Musíme si však objektívne priznať, že nie sú vhodné pre každý typ postavy. Aby ste v minišatách vyzerali zvodne, mali by ste disponovať štíhlymi a dlhými nohami. Ak vám ich príroda venovala do vienka, máte vyhraté.

Urobte zo seba zmyselnú Carmen prostredníctvom minišiat s nariaseným lodičkovým výstrihom a volánmi, ktoré sú stále trendové. Ak máte nielen štíhle nohy, ale aj celú postavu, môžete si dovoliť priliehavé minišaty s vybíjaným opaskom cez bedrá. Stačí pridať sebavedomý úsmev a zvodnú chôdzu a hor sa medzi ľudí!

Máte rovný pás a úzke boky? Máme pre vás riešenie. Pre chlapčenský typ postavy sú ako stvorené priliehavé puzdrové minišaty so širokým opaskom vo farbe ružového šampanského. A čo poviete na štýl mikro-mini? Sukničky tesne pod zadok, ale s bohatým vypracovaním v podobe vreciek, štepovania a pásikov.

Optimálnou voľbou pre ženy s plnšími bokmi a hrudníkom je línia X. To znamená, že hlavná pozornosť sa kladie na líniu pásu, ktorý býva doplnený opaskom, nápaditou šerpou alebo iným výrazným prvkom. Rovné a úzke minišaty v línii H opticky predlžujú postavu, ale zároveň sú vhodné aj pre vysoké ženy. Silueta do tvaru O, ktorá sa smerom dolu zužuje, je typická pre líniu O. Minišaty v tomto štýle ocenia aj ženy s kyprejšími bokmi. Drobnej postave svedčia minišaty ramienkového štýlu s hlbokým výstrihom, ktoré sú nad pásom nariasené.

Vášnivá červená je stvorená pre razantné ženy, ktoré by mali mať v šatníku „jedny červené“ na poprednom mieste vo svojej garderóbe. Pod týmto pojmom myslíme priliehavé puzdrové minišaty.

Minišaty sú vhodné a praktické najmä počas letných mesiacov, ale prečo sa v nich nepredviesť aj počas chladnejších dní? Trendové čižmy, kabátik a legísy vás ochránia pred nepriazňou počasia.

Foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!