Partnerské vzťahy vždy boli a aj budú náročné, pretože v životoch si prechádzame rôznymi obdobiami a vyvíjame sa. Osud nám prináša do cesty viaceré možnosti, z ktorých si musíme vybrať a našim rozhodnutím často neovplyvníme len seba, ale aj partnera. A nie je zriedkavé, že sa do našej cesty postaví ďalšia osoba, ktorá o nás prejaví záujem a vaša istota vo vzťahu sa naštrbí. Častou chybou, ktorú robíme, je to, že začneme poza chrbát partnera robiť veci, ktoré by sa mu zrejme nepáčili, keby o nich vedel.

Tajomstvo, s ktorým musíte žiť

To, že sa vám počas vzťahu fyzicky páčia iní muži, je to úplne normálne. Avšak, ak už cítite, že začínate prekračovať hranicu, neustále na toho druhého myslíte, stretnutia sa začnú opakovať na pravidelnej báze a ani neviete ako a pred svojim partnerom začnete mať tajomstvá. K nevere je už len malý krôčik, ktorý môžete trpko oľutovať, pretože lož má naozaj krátke nohy. Ak ide o jednorázovú záležitosť, možno sa vám to podarí skryť, no uvedomte si, že budete sama musieť udržať tajomstvo, ktoré vás bude zožierať. Radšej dvakrát myslíte a až potom konajte.

Nenechajte fyzickú príťažlivosť ovládnuť vašu myseľ a neubližujte vedome človeku, ktorého milujete. A ak ho už viac nemilujete, tak potom s ním neostávajte vo vzťahu, veď si zaslúži mať možnosť pohnúť sa vpred s zariadiť si život. Nikto by nemal byť vo vzťahu klamaný. Nevera sa vám nevyplatí, pretože si budete musieť dávať strašný pozor na to, čo hovoríte, predstierať, klamať, hľadať krytie a v konečnom dôsledku sa úplne zapletiete do svojich príbehov a všetko sa otočí proti vám.

Stavte na úprimnosť

Stavte vo vzťahu na úprimnosť a ak sa dostanete do situácie, že máte pocit, že váš partner nie je pre vás ten pravý a chceli by ste to skúsiť s druhým mužom, choďte si za tým, ale buďte úprimná. Neťahajte svojho priateľa za nos a rozíďte sa s ním. Každý má právo na vzťah, ktorý má budúcnosť a vy tak svojho partnera držíte zviazaného, o čom on ani nevie a v konečnom dôsledku sa mu za chrbtom dejú nepríjemné veci. Nerobte to, čo nechcete, aby robili druhý vám.

Foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!