Ďalší začiatok nového roku pre mnoho ľudí znamená nové zážitky, ktoré ešte nie sú napísané, nové šance, ale tiež záväzky, ktoré sú tradične nazývané predsavzatia. Nemusíte si písať žiadny zoznam. Na 98% týchto predsavzatí po dobu celého roku totiž určite ani nesiahnete. Skúste si však dať aspoň jedno. Jednoduché všeobecné pravidlo, ktoré zahŕňa množstvo úkonov, z ktorých si každý z vás skrátka vyberie to, čo mu vyhovuje. Žiť zdravšie. To je heslo nového roku.

Ako začať?

Je to jednoduché. Chcete schudnúť? Upravte si stravu. Chcete sa viac hýbať? Začnite športovať. Chcete zmeniť zlozvyky? Spravte to! Vyhovárať sa vie každý. Ukážkou vašej veľkosti bude to, keď spravíte čo od seba očakávate nehľadiac na reči a podpichovačky iných. Každá z vás vie, čo chce do svojho života pridať čoho sa chce zbaviť. Napríklad? Fajčenie. Je jasné, že tento zlozvyk si nikto do života nepridáva pretože si chce poškodiť zdravie. Avšak nech ste sa pre cigaretu rozhodli z akéhokoľvek dôvodu, je dôležité vedieť, že sa to dá spraviť aj inak. Cesta vedie napríklad cez elektronické cigarety. Touto cestou sa zbavíte vdychovania dechtu, ktorý sa vám hromadí na pľúcach a spôsobuje mnohé zdravotné problémy.

Pokiaľ sa už dlhšie pokúšate s cigaretami seknúť, ale nedarí sa vám, buď je váš zlozvyk vyvinutý do veľkej miery, alebo máte skrátka slabú sebakontrolu. Mnoho ľudí, ktorí z klasických cigariet prešli na elektronické po krátkom čase tie klasické vyhodili. Vo viacerých prípadoch sa stáva, že fajčiari po pár mesiacoch e-fajčenia dávky nikotínu obmedzujú, až s nimi prestanú. To za vyskúšanie stojí nie?

Kde zohnať kvalitu?

Na trhu sa vyrojilo množstvo obchodov a e-shopov, ktoré ponúkajú sortiment zahrňujúci e-cigarety. Vy však musíte vedieť kde hľadať naozajstnú kvalitu, ktorá vydrží. Zárukou úspechu je e-shop elektronická cigareta www.elcigareta.sk. Aj napriek tomu, že je e-cigareta pomerne novou záležitosťou na našom trhu, má tento e-shop už nejakú tradíciu. Od roku 2008 ponúka naozaj luxusné produkty – medzi nimi hlavne značku Joyetech.

Okrem kvality a elegantného výzoru cigariet si môžete vybrať aj z príťažlivej ponuky príslušenstva. Cartomizéry, batérie, či náplne v správnom skombinovaní uľavia vašim pľúcam od dechtu a vášmu okoliu od dymu. Verte, že sa budete cítiť oveľa zdravšie. E-shop ponúka aj elektronická cigareta náplne rôznych aróm. Medzi nimi nájdete napríklad Bright Tabak, s ktorým sa v okamžiku ocitnete na slnkom vyhriatej pláži. Pre mlsné jazýčky je k dispozícii aj čokoláda, alebo tiramisu. Osviežiť sa môžete s vôňou jahody, jablka, či chladivého mentolu.

Pozor: Elektr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!