Zažiť niečo netradičné, fenomenálne, veľkolepé. Prežiť aspoň raz v živote udalosť, na ktorú sa len tak ľahko nezabúda. To je snom snáď každého človeka. Radosť z adrenalínovej akcie, splneného sna či získania neobyčajných poznatkov teraz môžete urobiť svojej polovičke veľmi jednoducho. Objednajte mu zážitok, za ktorý vás bude zbožňovať, a ktorý vám otvorí dvere k ešte väčšiemu vzájomnému zblíženiu. Nájsť ho môžete na www.adrenalinove-darceky.sk/sk, kde ho v bohatej ponuke určite neprehliadnete.

Medzi tie najzaujímavejšie atrakcie patrí napríklad bungee jumping, zoskok padákom alebo let balónom. Nečakané dobrodružstvo prehliadky mesta zo vzduchu je spojené s ceremoniálom so šampanským a pamätným certifikátom. Celá akcia vrcholí prekvapením v podobe miesta pristátia, preto je o dokonalý životný zážitok maximálne postarané.

Okrem toho môžete svojmu partnerovi dopriať aj let stíhačkou, let vetroňom alebo komplet adrenalínový deň. Záleží iba na tom, do akej miery si ho túži vychutnať. K dispozícii je dvojhodinový alebo päťhodinový poukaz, ktorý garantuje maximálnu zábavu a odreagovanie sa pri skákaní na skákacej tyči, jazdu na trojkolke trikke či netradičnom skateboarde alebo kurz kitingu.

Originálne darčeky pre mužov zahŕňajú aj vznášadlo, ale tiež zorbing, kde sa vaša polovička môže dokonale vyblázniť gúľaním sa v priehľadnej guli z plastu, dolu svahom. Nemusíte mať strach, pred každým zážitkom prebieha dôkladná príprava a zákazník je oboznámený s bezpečnostnými pokynmi.

Množstvo z ponúkaných zážitkov môžu využiť už teenageri, niektoré sú však umožnené klientom až od 18 rokov. Horná veková hranica nie je obmedzená, dôležitý je však zdravotný stav zákazníka. A čím určite nepohrdne žiaden muž? Jazdou vo formule. Preto neváhajte a pozrite si kompletnú ponuku všetkých, nielen adrenalínových darčekov. Určite si vyberiete a uspokojíte partnera ako aj samu seba.

Spôsob vybavenia, následného dodania a zrealizovania zážitku je veľmi jednoduchý, flexibilný s priateľským prístupom k zákazníkovi. Svedčí o tom množstvo spokojných klientov, ktorí sa radi vracajú k nádherným spomienkam a otvárajú sa novým možnostiam ďalšieho obdarovávania. Ústretovosť a otvorenosť voči vašim požiadavkám je pre firmu samozrejmosťou, preto sa môžete spoľahnúť na absolútne profesionálny prístup.

Príležitosť urobiť niekomu radosť sa vám práve naskytla, je teda na vás, ako ju využijete. Či už máte na to dôvod v podobe rozličných životných osláv alebo iba chcete prejaviť lásku, zážitky pre vašich blízkych sú teraz už len vo vašich rukách.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!