Nemusíte byť Cuky ani Luky, aby ste sa mohli vybrať na nákupy do Rakúska. Parndorf je pravým miestom pre nakúpenie skvelého oblečenia pre rodinu, priateľov ale aj pre seba.

Jedno z najnavštevovanejších rakúskych nákupných centier Designer Outlet Parndorf sa nachádza asi pol hodiny cesty autom od nášho hlavného mesta. Dokonca sa tam dostanete aj pravidelnými autobusovými linkami. Ide o sieť značkových obchodov, v ktorých však nájdete tovar s významnými zľavami.

Obchod plný známych značiek

Vďaka tomu si užijete známe značky, vaša peňaženka príliš neutrpí a nezruinujú ju ani náročné nákupy. Parndorf v sebe skrýva predovšetkým obuv, oblečenie, parfémy aj doplnky, ktoré patrili k sezónnemu tovaru, nadmerným zásobám alebo sa práve prestali vyrábať. Nájdete tam však známe značky ako Calvin Klein, Adidas, Lacoste, Mango, Nike, Puma, Ralph Lauren či Vans a mnoho iných.

Načo auto? Choďte autobusom

Na nákupy do Parndorfu nemusíte osedlávať svojho štvorkolesového tátoša. Do najznámejšieho rakúskeho nákupného centra vás dovezie autobus priamo z nášho hlavného mesta. Nemusíte sa tak stresovať parkovaním, ktoré je v čase nákupov dosť problematické. Nechajte sa radšej pohodlne odviezť autobusom.

Čo sa oplatí?

V Parndorfe sa oplatí najviac nákup oblečenia. Predovšetkým pestrý výber oblekov a kostýmov vo vysokej kvalite. Aby sa vám návšteva Parndorfu vyplatila, mali by ste mať skutočne dobrý prehľad o kvalite i cenách. Podľa mnohých v tomto obchodnom centre ide najmä o šťastie. Ak ho navštevujete často, získate ľahko prehľad a môžete vybrať lacno a dobre. No v prípade, že ho navštívite raz za rok, môžete prísť ovešaní taškami a nadšení, ale možno aj sklamaní.

Foto: Pixabay