Cestovanie dnes láka mnoho ľudí. Cestujeme za zábavou, za prácou, ale aj za oddychom. Dobrá dovolenka nemusí byť výhradne záležitosťou exotickej krajiny. Dá sa užiť aj na Slovensku. V uponáhľanej dobe, v akej nepochybne žijeme, vyhľadávajú ľudia na dovolenkách pokoj a ticho. Práve takýto druh dovolenky sa dá zažiť aj na Slovensku a to najmä v prírode. Viac informácii o dovolenkách na Slovensku ponúka internetová stránka www.super-dovolenka.eu.

Za tichom do Vysokých Tatier

Nepochybne úžasnú prírodu ponúkajú Vysoké Tatry. Dovolenka na Slovensku vo Vysokých Tatrách už oslovila nejedného cestovateľa. Čistá príroda, horský vzduch a nádherný výhľad je zárukou dokonalého cestovateľského zážitku. Aj keď sa Tatry v mysliach mnohých ľudí spájajú najmä so zimnými dovolenkami, dá sa na dovolenku do Tatier cestovať aj v lete. Jednou z najpopulárnejších destinácii Vysokých Tatier je Štrbské Pleso. Prechádzka okolo plesa očarí aj toho najnáročnejšieho turistu. Okrem prírody môžu návštevníci ochutnať v reštauráciách tradičné jedlá alebo si zaveslovať na plese v loďkách.

Slovenský raj a pokojné dni

Národný park Slovenský raj leží na východe Slovenska. Okrej nádhernej prírody sa dajú v Slovenskom raji navštíviť aj mnohé jaskyne, ktorých návšteva bude nepochybne nezabudnuteľným zážitkom. Oko každého návštevníka potešia aj mnohé rokliny, vodopády, či potôčiky. Najznámejšou roklinou je Suchá Belá. Turisti ju navštevujú s veľkou obľubou, najmä pre množstvo vodopádov. Slovenský raj ponúka širokú ponuku ubytovania a služieb nielen pre dospelých, ale aj pre rodiny s deťmi.

Za oddychom nemusíte cestovať do cudzích krajín. Každý človek by mal objaviť krásy rodnej krajiny. Či už máte záujem o návštevu historických miest, malých dediniek alebo prírodných krás, určite nájdete na Slovensku to, čo hľadáte. Nezabudnite však pred dovolenkou myslieť aj na prípravu, s kvalitným cestovným kufrom si ušetríte veľa starostí.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!