Súťaž bola úspešne ukončená Prípravy na Vianoce sú v plnom prúde a my vám prinášame možnosť zahrať si o dve tanečné podložky, a spríjemniť si tak tancom a zábavou pochmúrne popoludní nadchádzajúcich zimných dní.

Možno práve Vy vyhráte tanečnú podložku X-PAD Version Dance Pad, alebo X-PAD Basic Dance Pad. Až dve z vás sa stanú hrdé majiteľky skvelých tanečných pomôcok v podobe exkluzívnych podložiek.

Partner súťaže:

Za tanečným svetom DDR.CZ stojí spoločnosť VISO SPORT s.r.o., ktorá vznikla v roku 2006. Od tej doby sa maximálne snažíme o rozšírenie a propagáciu hry DDR čiže tanečných podložiek. V prvých rokoch existencie sme iba dovážali už existujúce druhy tanečných podložiek. Neskôr sme spustili vývoj vlastnej rady tanečných podložiek X-PAD, ktorú si zákazníci čoskoro veľmi obľúbili.

Dnes sme dominantným výrobcom, dovozcom a predajcom tanečných podložiek na českom trhu, ktorý poskytuje svojim zákazníkom a veľkoobchodným partnerom maximálnu podporu.

Súťaž sa končí 12. decembra 2011. Neváhajte a zapojte sa do súťaže. Súťažná otázka je jednoduchá. Od možnosti mať doma skvelé tanečné podložky vás delí už iba jeden krôčik.

Výherca súťaže a odpoveď na súťažnú otázku

Súťažná otázka: V akom kostýme tancuje hlavná postava v reklamnom video-spote na stránke http://youtu.be/gdl0jrIuskQ?

Správna odpoveď je ako mexičan.

Na súťažnú otázku správne odpovedali a vyžrebované boli:

Miriam Mládenková

Andrea Pivková