Podľahli ste tureckej romantike? Tak potom sú nasledujúce riadky určené práve vám. Kto sa vlastne ukrýva za krásnou Šeherezádou a aký je jej skutočný život? Nuž, čítajte a urobte si vlastný názor.

Bergüzar to nemala vždy ľahké

Ako sa bude vyvíjať osud hlavnej hrdinky v úspešnom seriály sa dozviete postupne. O jej doterajšom živote sú však už známe mnohé informácie, ktoré denno-denne dopĺňajú tie ďalšie, prinášané bulvárnymi médiami.

Mladá 28 ročná Bergüzar Korel to však nemala vždy na ružiach ustlané. Žiarlivostné scény svojho otca jej na sebavedomí určite nepridávali, problémy s nadváhou jej spôsobovali komplexy. Svoje detstvo strávila v Turecku, na ktoré veľmi rada spomína. Chlapčenské túžby ju lákali liezť po stromoch, neskôr svoj voľný čas venovala volejbalu. Aj keď pochádza z hereckej rodiny, podporu v tomto atraktívnom povolaní nachádzala iba u svojej mamy. Svoju hereckú kariéru začínala menšími úlohami, seriál „Tisíc a jedna noc“ jej však zmenil život od základov.

Počas nakrúcania sa zaľúbila do svojho seriálového partnera Onura (Halit Ergenc), ktorého si krátko potom zobrala za manžela. No skôr, ako sa tak stalo, sa musel Halit najprv rozviesť so svojou prvou manželkou. Dnes je ich najväčším šťastím ich spoločné dieťa – syn Ali.

Tisíc a jedna noc

V telenovele stvárňuje turecká herečka mladú vdovu, ktorá nadovšetko miluje svojho 5-ročného syna Kaana. Chlapec však trpí leukémiou, preto sa nadaná a hrdá architektka snaží urobiť všetko preto, aby našla financie na jeho liečbu. Pretože nenachádza šťastie u rodičov svojho nebohého manžela, poníži sa a strávi noc so svojím šéfom Onurom za peniaze.

Keďže telenovela je rozdelená do niekoľko stoviek častí, dej sa pochopiteľne bude rozvíjať ďalej a obohatí sa o množstvo zápletiek a intríg. Ak vás sladký turecký seriál uchvátil, na definitívne rozuzlenie všetkých zápletiek a jeho vyvrcholenie si však budete musieť počkať ešte zopár mesiacov. Tak ako v ostatných romantických telenovelách, aj tu platí pravidlo: Udržať diváka v napätí čo najdlhšie.

Turecká telenovela sa stala známou aj v iných častiach sveta, ako napríklad v Bulharsku, Chorvátsku, Rumunsku, Grécku či Slovinsku. Podobným ošiaľom prešli aj tamojší diváci, vďaka ktorému sa zabezpečila rekordná sledovanosť tejto limonádky.

Foto: www.markiza.sk

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!