Zásnubný prsteňUž je to dlhšie, čo tvoríte úžasný pár a je na čase posunúť to ďalej.  Je čas vedieť o križovatke života nazývanej aj svadba o niečo viac. Každá žena túži od malička po tom,  že sa raz v zrkadle uvidí v krásnych snehobielych šatách a pri oltári ju bude čakať jej princ, ktorého miluje.

Všetko to znie ako z krásnej rozprávky. Pravdou však je, že pred uzavretím tohto rozprávkového sľubu si najprv musíte vybaviť pár vecí, bez ktorých sa vaša nádherná svadba nezaobíde.

Otázka zásnubného prsteňa

V otázke zásnubného prsteňa by sa mali vedieť pohybovať najmä muži,  ktorí sa svoju drahú rozhodli požiadať o ruku. Tak ako sa točí móda v oblečení alebo drahých autách, točí sa aj v oblasti šperkov a to predovšetkým svadobných.

To, ako ma zásnubný prsteň vyzerať nie je predpísané a všetko je len na vašom vkuse, vkuse vášho muža a vašej predstavivosti. V tomto prípade by mal muž využiť svoju predstavivosť tak, aby sa deň, kedy vás požiada o ruku stal skutočne výnimočným a nezabudnuteľným. Pri výbere kvalitných zásnubných prsteňov je čas neobmedzený.

Ďalšia etapa- svadobné obrúčky

Ak ste už prešli fázou zásnuby, je na čase rozmyslieť si, ako by mali vyzerať svadobné obrúčky. Momentálne sú v kurze obrúčky z bieleho zlata, ktoré postupne nahrádzajú starú zlato-žltú klasiku. Prioritou pri výbere kvalitných bielych obrúčok by mala byť elegancia a výnimočnosť. Obrúčky vás budú sprevádzať spoločným životom a je preto dôležité, aby boli krásne pre vás oboch.

Výber zlatníctva

Výber správneho zlatníctva je pre množstvo párov nekonečným príbehom. Dôvodom je rastúca konkurencia a schopnosť trhu prispôsobovať sa požiadavkám momentálnych klientov. Zlatníctvo MK GOLD v Bratislave, zamerané na ručnú výrobu zlatých šperkov, poskytuje svojim klientom zaručenú kvalitu a maximálnu spokojnosť.

Dlhoročná tradícia a ochota vyhovieť vaším požiadavkám robia túto firmu originálnou. Tak na čo čakať. Vyberte si zo širokej ponuky zásnubných prsteňov a obrúčok v tej najvyššej kvalite na jednom mieste.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!