To, že skončilo leto ešte neznamená, že by ste si nemohli urobiť radosť a dopriať svojmu šatníku poriadne jesenné oživenie krásnymi kúskami štýlového oblečenia. Najlepšie sa nakupuje z pohodlia domova, kde si na eshope vyberiete všetko, čo potrebujete pre nové outfity. Ženská móda nepozná hraníc a na jeseni je skvelé to, že môžete vrstviť, kombinovať farby a nosiť aj letné veci v spojení s teplejšími kusmi. Krásne oblečenie nájdete na webovej stránke venovanej ženskej móde www.lucystyle.sk, kde si nebudete vedieť povedať stop.

Sexy ženou v zime

S prichádzajúcou zimou sa snažíme čo najviac zakrývať a udržať sa v teple. Ale aj po lete môže byť žena sexy, stačí si len kúpiť šaty s dlhým rukávom, napríklad v teplejšom prevedení, ktoré sa hodí k vysokým jesenným čižmám. Sivú farbu oživte farebnejšími doplnkami.

Do práce alebo na večeru s partnerom sa aj v chladnejšom období hodia úpletové modré so zaväzovaním na bokoch. Táto sexy aplikácia oživí váš zimný outfit.

Ak si nie ste istá s výberom alebo neviete určité kúsky skombinovať či máte otázky ohľadom jednotlivých kúskov, nechajte si poradiť priamo na www.lucystyle.sk, kde nájdete naozaj širokú ponuku ženského oblečenia, a to nielen na zimu! Môžete si uloviť letné veci za výpredajové ceny! Budete mať pripravený šatník na leto 2018!

Zabudnite na tmavé farby

Nedovoľte zime, aby vám ovplyvňovala náladu a doplňte si do šatníka svetlé veci, ktoré vás rozjasnia aj cez pochmúrne ročné obdobie. Napríklad biele legíny so sťahovacieho materiálu, ktoré majú push up efekt.

K týmto bielym legínam sa hodí tento dlhší sivý kardigan, ktorý má voľný strih, zahreje a ozvláštni zimný outfit.

Nezabúdajte na skvelé módne doplnky, ktoré majú na www.lucystyle.sk svoju vlastnú sekciu.