FotorámikySlniečko vonku síce ešte stále krásne svieti, ale priznajme si to –  kto z nás ešte očakáva horúce letné teploty? Takých nás bude asi veľmi málo, veď aj predpovede nám už teplotné rekordy neukazujú. Ak vám však leto bude chýbať, tak sa snažte si ho čo najviac pripomenúť.

Veľmi dobrou pomôckou ako byť  aj v treskúcej zime aspoň spomienkami na horúcej piesočnatej pláži sú fotky. Vystavte si ich všade kde sa dá – či už doma alebo v práci, prípadne si jednu dajte aj do auta, aby ste aj počas cestovania mohli spomínať na krásne letné zážitky.

Ale keďže už nie ste tínedžer, tak zabudnite na nástenku, kde fotky len tak popripínate. Stavte radšej na zaujímavé fotorámiky, ktoré splnia aj dekoračnú funkciu vo vašom domove. Môžete si vybrať viacero rámikov na jednu fotku a pekne ich nadekorovať, aby to dobre ladilo alebo zvoľte jeden veľký rám, ktorý v sebe ukrýva fotorámiky na viac fotiek. Takéto rámy sa hodia aj ako ústredná dekorácia do spálne či obývačky a určite zaujmú aj všetky návštevy.

Ďalšou možnosťou ako si vychutnávať leto je aj bezstarostnosť a radosť. Skúste sa teda potešiť napríklad účasťou v nejakej súťaži. To napätie pred vyberaním výhercov je skvelé a navyše, ak budete mať šťastie, tak môžete niečo pekné, možno aj letné, vyhrať. Ak neviete kde takéto súťaže nájsť, tak navštívte stránku Online-sutaze.sk a určite tu nájdete súťaž, ktorá vás zaujme.

A máme pre vás ešte jeden tip. Ak si chcete pripomenúť letné večery pri mori, tak využite napríklad svoju záhradu alebo balkón. Urobte si tu príjemnú atmosféru ešte pred západom slnka, prečítajte si zaujímavý magazín a prípadne si niečo dobré ugrilujte. Potom už len počkajte na západ slnka, zapnite sviečky, prípadne pozorujte hviezdy s pohárom chutného vínka v ruke. Uvidíte, že to bude veľmi príjemné. Ale nezabudnite sa na takéto aktivity obliecť trochu lepšie ako keď ste boli pri mori, pretože večerné teploty už nie sú také ako v lete.

Ak vás ani jedna naša rada nezaujala, tak porozmýšľajte o tom, čo by vám osobne najlepšie pripomenulo letné chvíľky a doprajte si to, budete sa cítiť oveľa lepšie.

Foto: pixmac.sk, 黃 zero – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!