Na tému čo dokážu doplnky sme tu už písali. Spomenuli sme šperky, bižutériu, kabelky i topánky, ale pančušky sme vynechali. Tak ako dokáže výrazný šperk či zaujímavá kabelka ozvláštniť váš outfit, tak takúto službu vám urobia aj pančušky. Ešte pred niekoľkými rokmi ste si mohli vybrať maximálne tak silonkové pančuchy hnedej, čiernej a bielej farby. Dnes máte na výber z nespočetného množstva farieb a vzorov. Ani teraz v zime sa ich nemusíte vzdať. Bohatá ponuka v súčasnosti zabezpečuje, že si príde na svoje každá. Módne výstrelky vám nie sú cudzie alebo ste konzervatívna a nerada pútate pozornosť? Sexi kočka alebo uprednostňujete vzhľad elegantnej dámy? Každá jedna si vyberie.

Avšak aj pri pančuškách platia isté pravidlá. Vo všeobecnosti platí to, čo pri oblečení a doplnkoch. V prípade, že ste majiteľkou dlhých štíhlych nôh (tíško závidíme), môžete si dovoliť všetko od farebných variácii až po všetky možné vzory a kombinácie. Avšak aj keď nohy nepatria medzi vaše prednosti, nemusíte sa vzdať módnych pančúch. Správne zvoleným vzorom a farbou môžete zamaskovať vaše nedostatky. Silné stehná, lýtka a členky opticky zoštíhlia zvislé pruhy. Takúto službu vám urobia aj pančuchy tmavých farieb – čierna, tmavá fialová, zelená, modrá, hnedá. Voľte však matné pančušky. Lesklé totiž spôsobia opačný efekt. Zvislé pruhy vám nohy okrem zoštíhlenia aj predĺžia, takže už nemusíte závidieť dlhonohým modelkám z titulných stránok. Možno chcete zakryť nepekné kŕčové žily alebo metličky. Pre vás sú vhodné nepriehľadné pančušky. Dámy nižšieho vzrastu by mali siahnuť po pančuškách s malými vzormi. Vyššie dámy si môžu dovoliť aj väčšie vzory. Avšak pozor by ste si mali dávať na rôzne geometrické vzory, ktoré dokážu aj z tých najštíhlejších nôh urobiť dva pníčky.

Visia vám v skrini jednoduché čierne šaty? Červené pančušky a doplnky v tej istej farbe dokážu zázraky. Nebojte sa ani divokých kombinácii. Niekedy práve zdanlivo nekombinovateľné farby pôsobia šmrncovne a originálne. Nebojte sa pančušiek ani pri takých príležitostiach ako je pracovný pohovor alebo porada. Práve naopak, čierne polopriehľadné pančušky s jemným leskom alebo nevtieravým vzorom sú vynikajúcou voľbou. Decentné, ale zároveň ženské.

Pančušky sú výhradne ženskou záležitosťou a my sme predsa na svoju ženskosť náležite hrdé.

Foto na titulke: SXC.hu

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!