So zmenou Vášho parfému môžete zmeniť aj Vašu osobnosť… Môžete sa stať podnikateľkou, alebo zvodnou morskou pannou – len si musíte dobre zvoliť Vašu vôňu. Niektoré zložky vôní majú dobrý vplyv nielen na našu náladu, ale aj na náladu nášho okolia.

Profesionálna podnikateľka

Kvetinové vône, zmiešané s arómami rôzných čajov a citrusového ovocia vytvárajú príjemne jemný a ľahký dojem. Tieto vône vytvárajú pocit spoľahlisvosti u toho, kto ju zacíti.

Predtým, ako odchádzate do roboty, nemali by ste na seba nastriekať veľké množstvo parfému. Po sprchovaní jemne naneste na svoje telo pár kvapiek, a nechajte ju trošku skrotiť, kým sa dostanete na miesto Vášho zamestnania.

Zvodná žena
Ak chcete byť skutočnou bohyňou, mali by ste si vybrať medzi vôňami čokolády, vanilky, škorice, kávy, muškátového orecha alebo klinčekov. Tieto vône doslova vyžarujú erotickú náladu. Parfémy s týmito vôňami nielen naštartujú Vaše rande, ale určite ho spravia nezabudnuteľným. Vôňu naneste na tie miesta, kde chcete aby Váš drahý strávil najviac času: ucho, plecia, dekolt.

Čaro prírody
Ak neviete myslieť na nič iné, len a len na to, že túžite byť na mieste, kde Vás obklopuje príroda, ibaže Vy sedíte celý deň za Vaším pracovným stolom, určite by ste si mali vybrať vôňu, ktorá vo Vás vyvolá pocit, že ste v prírode. Takýmito vôňami sú napríklad borovica, céder, santalové drevo, dub, ambra, šalvia, výrobky obsahujúce ovocnú a citrónovú vôňu.

Žiarivá a okúzľujúca
Vďaka vôni, ktorá je ťažká a zložitá, sa každá žena môže cítiť elegantne, okúzlujúco a čarovne. Vďaka korenistým, orientálnym vôňam alebo silný kvetinovým vôňam – tuberosa, jazmín alebo ľalia – sa každý môže stať skutočnou filmovou hviezdou. Výnimočnou a vyzývavou osobnosťou. Silné, prenikavé vône majú totiž práve túto funkciu.

Internetová parfuméria Parfemycentrum.sk Vám ponúka široký výber parfémov svetových značiek. Nájdite si aj Vy tú správnu vôňu!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!