Mnoho žien či mužov má skreslenú mienku o spoločnej večeri. Muži si myslia, že ženy očakávajú drahé dary, no realita je pritom úplne odlišná. V skutočnosti nám stačí jednoduchá prechádzka a pár pekných slov.

picnic-918754_1280

Nalaďte sa optimisticky!

Predtým ako vyrazíte na rande, sa snažte dobre naladiť. Dobrú náladu vždy vycíti aj opačné pohlavie. Pred cestou si pustite obľúbenú hudbu, či myslite na niečo pekné, čo chcete zažiť. Svojim optimizmom ľahko nakazíte aj ostatných. Na rande rozoberajte zábavné a príjemné témy, ktoré uvoľnia často napätú atmosféru. Došli slová? Pomôžte si vtipmi. Musíte  však vedieť, kde je hranica.

Smiech je totiž najrýchlejší spôsob, ako prelomiť bariéry.

Neviete kam? Tu je niekoľko tipov

Dlhé letné večery môžete využiť vo svoj prospech. Spravte jednoduchý nákup a vezmite ju do prírody. Netreba variť ani piecť, zopár jednohubiek zvládne predsa každý. Správny výber vína na prípitok a základ na piknik je hotový. Nestretnite sa, príďte ju počkať. Áno, aj to veľa žien ocení. Páči sa vám? Povedzte to nahlas. Po večeri v prírode si spravte prechádzku. Máte tak čas na sami seba a to je predsa najdôležitejšie. Pretože čas strávený osamote vám pomôže lepšie sa spoznať. A práve to vás posunie krok vpred vo vašom nádejne začínajúcom vzťahu.

Zimné prechádzky majú taktiež svoje čaro. Čerstvý vŕzgajúci sneh, zasnežená príroda, dokonalá romantika. Keďže zima prináša aj nízke teploty, nie je vždy možnosť romantickej vychádzky. Vezmite ju niekam na čaj. Zvoľte si útulnú čajovňu či kaviareň a nájdite si vhodné miesto na sedenie.

Pretože oveľa viac žien ocení túto formu pred drahými darmi. V zásade platí, že v jednoduchosti je krása.

Foto: pixabay.com