Najčastejšou témou sa v poslednom čase stali, ako každý rok v tomto období, letné dovolenky. Rodiny, partie či páry sa rozhodujú, ktorá destinácia bude tento rok prijateľná, stanovujú si podmienky, hľadajú výhodné ponuky na internete a tí, ktorí už dovolenku rezervovanú majú, sa nevedia dočkať dňa odchodu a chytá ich cestovateľská horúčka. Dámy riešia okrem iného aj svoje postavy a to, čo si na dovolenke na sebe oblečú, pretože, ako inak, stále nemajú čo na seba!

Šaty, ó, šaty

Ženy majú v dovolenkových módnych kreáciách nespornú výhodu. Aj keby ste vyšli von len v kraťasoch a vrchnom diele plaviek, budete vyzerať neodolateľne. Takému modelu sa však vyvarujte v prípade, že sa chystáte na dovolenku do islamských krajín alebo je vás hotel na úrovni piatich hviezdičiek. Za takýchto okolností by ste pôsobili nevkusne, niekde dokonca až poburujúco. Ak sa vyberiete najesť priamo z pláže, stačí, keď si prehodíte cez seba dlhšiu šatku, ktorá zakryje väčšiu časť tela. Pozor na mokré fľaky z plaviek, na tmavom oblečení nevyzerajú vábne.

Keď sa rozhodujete, čo si na seba oblečiete na obed či večeru do reštaurácie, nemusíte to preháňať. Na dovolenke sa jednak často chodí do reštaurácie priamo z pláže a vtedy nie je vôbec dôležité, čo máte na sebe a na druhej strane, nikto tu nebude riešiť váš outfit. Ďalším veľkým výkričníkom sú topánky. Nikdy nechoďte dnu bosé z pláže. Nechajte si obuté aspoň šľapky. Najmä v moslimských krajinách si tak akoby uctíte prácu kuchárov a čašníkov. Keď prídete zahalené a slušne upravené, budú vidieť, že nimi nepohŕdate natoľko, ako keby ste jedli niekde v prírode.

Večerné kreácie

S obliekaním sa budete zrejme najviac trápiť vo večerných hodinách. Výlety do mesta, diskotéky, hotelový program alebo romantické prechádzky si zaslúžia niečo výnimočné. Každá žena chce na dovolenke zaujať, chce vyzerať dokonale a chce cítiť pozornosť prítomných mužov. To sa vám ale asi nepodarí v teplákoch a sivej mikine. Musíte byť sexi, staňte sa odvážnou, prekonajte hanbu a priťahujte na seba toľko očí, koľko sa vám zachce. Choďte na to zmyselne!

Nemusíte sa hneď celé odhaľovať, aby ste získali pánsku pozornosť. Stačí, keď budete elegantné, jemné a tajomné. Oblečte si romantické letné šaty, ktoré zakryjú všetko podstatné, no odhalia sexi opálené nohy alebo budú mať jemný, no pútavý výstrih. Nerobte zo seba výstavný kus, no malé odhalenie je prijateľné. Nechcete predsa vyzerať povoľne a cudne. Na všetko treba ísť s rozumom.

Nezabúdajte sa módne doplnky. Dlhé náušnice, trblietavé náramky, veľké prstene alebo hrkotajúce náhrdelníky. Jednoducho všetko, čím môžete svoj výzor oživiť a čím môžete zaujať. Dôležitý je aj prirodzený mejkap. Budete dostatočne opálená na to, aby ste si ešte pridávali farbu tmavým mejkapom. Zvýraznite si oči, poprípade pery. Skvelým parfémom svoju zaujímavosť už len podčiarknete.

Ak sa chcete cítiť naozaj sexi, zabaľte si do kufra topánky na vysokom opätku. Jednoduché čierne topánky v spojení so šatami alebo sukňou a nebudete sa vedieť prestať červenať. Užite si dovolenku v najväčšom štýle, skúšajte módne kreácie a zabávajte sa. Veď o to predsa na letnej dovolenke ide!

Foto: Pixmac.sk, SPX1MSD

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!