Asi poznáte veľa výrokov o tom, ako si udržať partnera. Snáď najpoužívanejším je, že láska ide cez žalúdok alebo na dobré manželstvo sú potrební traja: on, ona a Boh. No dnes už to nestačí a vy musíte byť ostražité a zároveň empatické, aby ste dokonale vedeli svojho partnera zaujať a tak si ho udržať. Tak milé dámy, čítajte, je čas dozvedieť sa, kadiaľ vedie cesta k jeho šťastiu a absolútnej spokojnosti.

Komunikácia naša každodenná

My ženy rady rozprávame a hlavne veľa. O časovej náročnosti ani nehovoriac. Muži vedia, že k láske patria aj rozhovory, ale ich tajnou prosbou je, aby sme v rozhovoroch boli presne ako oni. To znamená ísť k veci a zostručniť to. Vedzte, že partner si vás vypočuje rád, no pokiaľ vediete aj dvojhodinový monológ, to mu na sústredení nepridá. Čo však naopak určite ocení, to je humor. Smiech je vo vzťahu dôležitý – vnesie doň ľahkosť i trochu korenia.

Dotyky môže

Väčšina z vás je určite presvedčená o tom, že na verejnosti sa nerád ,, nežnôstkuje“. Omyl milé dámy, opak je pravdou! Hoci sa vám môže zdať, že je to práve on, kto si to chce odpustiť, môžete si byť istá, že nato aj on čaká. Samozrejme, že sa nemusíte hneď po ňom plaziť ako liana, ale jemné a letmé dotyky jemu aj vám prinesú veľa príjemných pocitov, a to aj na verejnosti. Nebojte sa ho chytiť za ruku. Boli by ste prekvapené, koľkým mužom také gesto chýba. Očakávajú ho, pretože sú rovnakí ako my, len sú naučení, že by mali byť silní… A práve vy by ste mali byť tá, ktorá vie v správnej miere a situácii ukázať nehu, presne dať mužovi to, čo potrebuje.

Pochvala nadovšetko

Určite mi dáte za pravdu, že chvála je pre vás neoceniteľná záležitosť. No tak ako to rada počúvate vy z úst svojho partnera, tak po tom túži aj on. Takže na chválu je vždy dôvod a pokiaľ na ňu zabúdate, dajte to čo najskôr do poriadku. Takisto je dôležité, aby sa cítil potrebný. Preto mu poskytnite priestor na realizáciu, hoci aj pri vešaní záclon. Ak sa napríklad vyhovoríte len nato, že ste nízka a garniža je vysoko, a len on vám s tým môže pomôcť, určite ho zahreje pocit dôležitosti, čo je u mužov veľmi obľúbená potreba.

Buďte zvodkyňou

Muži sa často sťažujú na to, že ich partnerka je príliš pasívna a najmä po rokoch úplne zabúda na zvádzanie. Začnite si teda veriť a zoberte iniciatívnu do vlastných rúk. Milo ho prekvapíte. Skúste byť teda sama sebou a ukážte mu, že ho chcete. Iste na vás zareaguje a vašu iniciatívu opätuje.

Ukážte sa

A na záver jedna neoceniteľná rada. Muži hovoria jasné NIE zhasnutému svetlu v spálni. Možno už nevyzeráte tak, ako keď vás pred desiatimi rokmi spoznal, ale buďte si istá, že vaše nedostatky v intímnych chvíľach nerieši. Koniec koncov, pokiaľ vás miluje, miluje aj vaše nedostatky, čiže aj vaše telo, s ktorým vy nie ste spokojná. Je to jednoduché: Keď ju miluješ, nie je čo riešiť.

Foto na titulke: Pixmac.sk, autor: SPX1MSD