Sú zmyslom nášho života a snažíme sa im dať všetko potrebné. Napriek tomu sa stáva, že im nevenujeme dostatočnú pozornosť. Nerobíme to naschvál, ale dnešný štýl života nám nedovolí inak. Rodičia sú pracovne vyťažení a deti sú nútené spoliehať sa na svoje schopnosti. Prídu chvíle, keď si uvedomíme, že deťom nevenujeme dostatočnú pozornosť.

Jednou z možností ako vynahradiť svojim ratolestiam deficit pozornosti je pobyt pre rodiny s deťmi. Ide o niekoľkodňový pobyt, ktorý je programom prispôsobený deťom a ich potrebám. Deti si naozaj prídu na svoje.

Pri rodinných pobytoch vás čakajú prekrásne apartmány v hoteloch, penziónoch či chatách. Možností ako tráviť voľný čas je naozaj neúrekom. Pre najmenších nezbedníkov sú k dispozícii hojdačky, preliezačky, pieskoviská a detské kútiky plné najrozmanitejších hračiek. Detičkám môžete pripraviť nezabudnuteľný zážitok v podobe jazdy na poníkovi alebo špeciálneho kurzu venovaného jazde a starostlivosti o kone. Zážitkom môže byť pobyt na farme, kde sa deti zoznámia s najrozličnejšími druhmi dobytka. Ďalšou alternatívou je turistika po nenáročných turistických chodníkoch, ktorú je ideálne skombinovať s podvečerným opekaním či grilovaním.

Nie je tajomstvom, že deti milujú vodu a jej blahodarne účinky ocenia aj dospelí. Tak prečo nespojiť príjemné s užitočným? Detičky sa vybláznia vo vodnom svete a môžu sa oddávať prvým plaveckým pokusom. Veľmi často sú na rodinných pobytoch organizované plavecké výcviky.

Ideálnym miestom pre rodinný pobyt je prekrásne historické mesto Bojnice. Malí nezbedníci môžu dosýta obdivovať zvieratká v zoologickej záhrade. A to nie je všetko. Zmysel pre históriu možno podporiť návštevou krásneho bojnického zámku. Pravidelne sa tu v lete konajú festivaly strašidiel. Okrem toho môžete navštíviť termálne kúpalisko a využiť rozsiahle wellness ponuky.

Rodinné pobyty často ponúkajú aktivity zamerané na rozvoj detských schopností a zručností. Deti sa učia spievať, recitovať básničky, rozvíjajú výtvarného ducha či učia sa zaujímavosti z oblasti geografie či prírodopisu. Všetko prebieha hravou a nenásilnou formou.

Rodinné pobyty ponúkajú najrozličnejšie atrakcie pre deti aj dospelých. Najdôležitejšie však je užívať si vzájomnú blízkosť a tráviť čas rozhovormi a utužovať vzájomné rodinné vzťahy.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!