Keď vás podvádza milovaný muž, je to nie len bolestná skúsenosť, navyše aj pekne ponižujúca. aj napriek tomu, že vaše okolie vás považuje skôr za paranoidnú ženu, dajte na svoj pocit a nabudúce nepodceňujte svoju intuíciu, málokedy sa zvykne mýliť. Existuje pár jasných signálov, že vo vašom vzťahu nie je niečo v poriadku.

pair-707502_1280

Mobil stráži ako štátny poklad

Mobil je prvým signálom, ktorý vám dá najavo, že sa niečo deje. Keď mu zazvoní telefón, je v strehu a ihneď sa pozerá, kto volá. Rovnaká vec sa deje, keď dostane SMS správu. Ak navyše odchádza do inej izby, aby poslal odpoveď, začína to byť ešte podozrivejšie. Nepustí telefón so svojej blízkosti, chodí s ním na záchod, venčiť psa, vyniesť smeti alebo zabehať si. Pokiaľ zdvihne telefón pred vami, hovorí trocha zašifrovane alebo je vo väčšom strese ako obyčajne, znamená to, že máte dôvod na pochybnosti

Zmena chuti na sex

Ak má milenku, neznamená to, že všetky milostné radovánky končia, ale takmer vždy dôjde k zmene. Alebo sa jeho chuť na sex výrazne zníži alebo naopak zvýši. Môže aj úplne stratiť záujem, pri milovaní sa tváriť neprítomne akoby myslel na niečo iné. Čo je v konečnom dôsledku aj pravda.

Časté zmeny nálad a hádky

Aj keď váš vzťah nebol úplne ideálny, hádali ste sa minimálne, teraz sú spory na dennom poriadku. Keď je s vami, je podráždený, nepríjemný, má veľmi zlú náladu a ako mávnutím čarovného prútika je šťastný, keď od vás odchádza. Podobne čudný je aj fakt, že vo vašej blízkosti je veľmi ospalý, ale keď príde čas na párty, pokojne odíde do klubu.

Nový vkus, nový vzhľad

Muži nie sú veľmi šikovnými „maskovačmi“ nevery, skôr či neskôr bývajú prezradení vlastným správaním. S novou milenkou prichádzajú nové zvyky a iný vkus. Z ničoho nič začne počúvať hudbu, ktorú dovtedy nemal rád, alebo úplne zmení štýl obliekania. Je všeobecne známe, že keď sa do niekoho zamilujete, začnete si požičiavať niečo z jeho vkusu. Predtým sa holil raz za týždeň a móda mu bola ukradnutá. Teraz sa pozerá do zrkadla častejšie ako vy, rieši ako vyzerá a ak si k tomu všetkému kúpi aj permanentku do fitka, je to jasné! Chce sa páčiť niekomu inému ako vám!

Uráža sa a je nedotklivý

Začína na vás hľadať chyby, ktoré si predtým nikdy nevšímal. Dokonca začína kritizovať veci, ktoré sa mu skôr na vás páčili. Ďalším signálom môže byť to, že sa cíti urazený alebo napadnutý vašimi úplne nevinnými poznámkami. Všetko si berie osobne, reaguje podráždene aj na obyčajné otázky.

Zmena chovania k vám

Venuje menej pozornosti vašim potrebám ako predtým, nevníma, čo mu hovoríte, stráca milé zvyky, ktoré mával predtým. Na vás a rodinu prestane mať čas a pravdepodobne to zvaľuje na prácu. Ak vám predtým nosil kvety alebo drobné darčeky, tak to už zrejme nerobí. Niektorí muži sa však správajú aj opačne. Stanú sa omnoho starostlivejšími akoby chceli svoje skutky odčiniť. Aj keď to môže vyzerať zvláštne, je to jasné znamenie, že váš priateľ má nejaký románik a cíti sa voči vám previnilo.

Nové miesta

Čo môže byť čudné a oplatí sa nad tým pozastaviť, odrazu odchádza na miesta, ktoré dovtedy nevyhľadával. Ak bol vyložene domáci typ, teraz sú mu kamaráti iste prednejší. Pokiaľ predtým dával prednosť večeri s vami a teraz vyráža každý večer do klubu s priateľmi, majte sa na pozore, pretože niečo nie je v poriadku.

Žiadne plánovanie budúcnosti

Vždy, keď začnete hovoriť o vašom budúcom výročí alebo o tom, čo budete robiť budúci Silvester, zmení tému alebo povie, že nerád plánuje. To je jasný signál toho, že už neverí na budúcnosť vášho vzťahu a pravdepodobne si už robí plány s niekým iným.

Len žiadnu paniku

Muži mávajú slabšiu pamäť a nevedia si dať tak rýchlo do súvislostí skutočné okolnosti ako ženy. V tomto máme my, ich šikovnejšie polovičky iste na vrch. Nevera nie je žiadny chvályhodný čin a ak už existuje, mala by ublížiť pokiaľ možno čo najmenšiemu počtu ľudí.

Ak ste ju odhalili, je nevyhnutné aby ste všetko riešili s chladnou hlavou.

Myslite predovšetkým na seba, hystéria v tomto prípade nezaberá. A keď už nič iné, povedzte si, že tento chlap nie je jediný na svete a určite ešte príde niekto lepší.

Foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!