Leto pomaly, ale viac než iste, no hlavne viditeľne končí, noci už nie sú také horúce, na aké sme boli v sezóne zvyknutí, slniečko sa nám ukazuje čím ďalej, tým menej, a teda je jasné, že aj dobrá a pozitívna nálada často klesá čoraz nižšie a nižšie. Ruka v ruke s klesajúcou náladou ide aj ochlaďovanie citov nadobudnutých počas krásneho leta. Dokáže teda letná láska prečkať paradoxne zimu a ožiť ďalšie leto?

No tak, ruku na srdce a čestne vyhláste, že ste nikdy nezažili pravú letnú lásku, ktorá tak, ako rýchlo vzplanula, takou rýchlosťou aj vzbĺkla a nezanechala po sebe ani len kôpku horúceho popola. Samozrejme, tento pocit, ktorý ani zďaleka nie je hlbokým citom či silnou emóciou, zažilo mnoho z vás, no veľmi rýchlo naň aj zabudlo, pretože letná láska nemá v podstate s láskou nič spoločného. Áno, pár krásnych chvíľ, kedy tuhne krv v žilách, srdce ide vyskočiť z hrude, motýle v žalúdku akoby sa zbláznili, no po príchode domov ostanú zväčša len pekné spomienky, no to je vo veľkej časti prípadoch akurát tak všetko.

Pravdaže, nemôžeme hádzať všetky krásne letné romániky do jedného vreca, predsa nie je nikde napísané, že aj dvaja ľudia z iných krajín, odlišných kultúr či dokonca rozdielnej farby pleti by nemohli vytvoriť práve počas letnej dovolenky pár, ktorý nielenže spolu reálne a vážne začne, no i dlhší čas vydrží. Nie je však dobré na začiatku letnej lásky za ňou hľadať vážnejší podtón, pretože sklamanie je často veľké. Nie je mnoho mladých mužov, čo by si šli do prímorského hotela nájsť zrovna lásku na celý život. O to bude vaše šťastie väčšie, ak sa náhodou naozaj zamilujete a ten druhý bude váš cit opätovať, nie je tak?

Kamenné srdce

Je dôležité zapamätať si jednu základnú vec, a teda neviazať sa! Vytvoriť si akúsi vrstvu okolo svojho srdca, aby ste sa domov nevrátili so zlomeným vnútrom a očami plných sĺz. Nie všetci miestni kasanovovia sú ochotní sa viazať na dlhší čas, veď dovolenkové turnusy sa v pravidelných intervaloch menia a s nimi prichádza aj kvalitný “tovar,” ktorý je v prípade znehodnotenia veľmi rýchlo a jednoducho možné vymeniť za mladší, krajší a nepoužitý.

Skúste sa aspoň v čase dovolenky odviazať, nemyslieť na to, že ste nezadaná a užívať si slnko, more a možno aj nejaký ten flirt s potenciálnymi následkami plnými dúškami. Nezamýšľajte sa nad tým, čo bude, keď sa vrátite domov a čo bude v tom čase robiť váš dovolenkový partner. Nechajte všetko plynúť, veď počas horúcich dní a nocí sa zdá všetko akési jednoduché a bezproblémové, tak si ani vy nepripúšťajte pochmúrne myšlienky a nechajte plynúť dovolenku tak, ako to osud zariadil.

Ak nebudete nič očakávať, nebudete po dovolenke v žiadnom prípade sklamaná a navyše, románik sa môže vyvinúť do väčších rozmerov a získate niečo, o čom ste ani len nesnívali. Pekná predstava, však? Nechajte sa teda na dovolenke unášať chytľavými hudobnými rytmami, usmievajte sa, buďte sama sebou a buď si na pár krásnych dní užijete sexi muža alebo si vytvoríte možný stabilný vzťah. Tak do toho a veľa šťastia!

Foto na titulke: Pixmac.sk, autor fotografie – SPX1MSD

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!