Túžite po štíhlej postave ako lusk? Ak chcete byť štíhla, budete musieť preto aj niečo urobiť. Nepísaným pravidlom úspechu je pravidelné cvičenie. Pravidelnosť je pri dodržaní cvičebného plánu, veľmi dôležitá. Pri slabej vôli a nedostatočnej trpezlivosti, sa vám ľahko môže stať, že vaše úsilie v prvých dňoch cvičenia, nakoniec vyjde na zmar. Aby sa tak nestalo, môžete sa inšpirovať nasledujúcimi radami a trikmi.

Hlavný cieľ cvičenia – urobiť niečo pre svoje zdravie a schudnúť

Najčastejším dôvodom pre začatie s aktívnym športom, býva často schudnutie. Chudnutie ako hlavná motivácia, by mala podliehať reálnym predstavám. Ste na začiatku cvičebného programu, určite si len krátkodobé ciele, napríklad vaším cieľom môže byť schudnúť 0,5kg za týždeň či prisľúbiť si behať aspoň 10minút každý druhý deň. A nezabudnite, že len 2% žien majú danosť získať telo supermodelky, tak sa zbytočne netrápte nereálnymi cieľmi, myslite na to, že cvičenie vám pomôže vybudovať svalovú hmotu a pocit spokojnosti.

Cvičte hneď ráno

Začnite deň s ľahkými naťahovacími cvikmi. Cvičenie hneď ráno má dve skvelé výhody. Prvou je, že ním prekonáte rannú nechuť vstávať, príjemne sa ponaťahujete, získate dostatok energie a skvelo sa naštartujete do nového pracovného dňa. Navyše, ak si zacvičíte hneď ráno, existuje vyššia pravdepodobnosť, že dodržíte svoj režim. Prečo? Lebo vám do toho nič nepríde. A ak sa počas dňa vyskytnú nepredvídané okolnosti, ako napríklad výpredajové akcie v nákupnom centre či pozvanie do kina od kolegu, ktorý sa vám už dlhšiu dobu páči, môžete si pokojne vychutnať náhle zmeny plány, s čistým svedomím, že ste dodržali svoj cvičebný plán.

Motivácia, neopúšťaj ma…

Vydržali ste pravidelne cvičiť zopár dní, ale akosi strácate motiváciu? Neprestávajte! Touto fázou krízy si prešiel azda každý, ale keď zaradíte cvičenie do vášho životného štýlu, aj telo si zvykne na pravidelné cvičenie. Môžete sa motivovať vašou obľúbenou herečkou s postavou ako lusk alebo vyskúšajte nový šport, ktorý vás už dlhšiu dobu láka.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!