Čo patrí k najobľúbenejším kusom vášho zariadenia? Alebo spýtajme sa trochu inak. Bez čoho si neviete predstaviť svoju spálňu? Jednou z možných a pravdepodobných odpovedí je posteľ.

Posteľ je dôležitou súčasťou každej spálne či detskej izby. Vďaka nej sa môžeme oddávať pokojnému a ničím nerušenému spánku. Okrem nocí zahalených svitom mesiaca v nej trávime chvíle oddychu. Relaxujeme v zajatí kníh od svojich obľúbených autorov alebo v horizontálnej polohe počúvame hudbu. Alebo len tak pozeráme do prázdna a nechávame sa unášať rozmanitými myšlienkami.

Postele majú predovšetkým praktický význam. Okrem toho im môžeme prisúdiť aj estetickú funkciu. Praktickosť postele spočíva v jej možnosti sprostredkovať príjemný oddych, ale aj poskytnúť úložný priestor. A práve postele s úložným priestorom pomôžu ušetriť veľa miesta z rozlohy jednotlivých miestností.

Posteľ s úložným priestorom je riešením pre manželskú spálňu s malou rozlohou. Posteľ by mala spĺňať rozmerové a estetické parametre. Riešením v malom priestore môže byť čalúnená posteľ s jednoduchým zadným čelom, ktorá vo svojich útrobách skrýva veľký úložný priestor, ktorý môžete využiť podľa svojich predstáv. Pre väčšiu pohodu zvoľte posteľ s lamelovými polohovateľnými roštami.

Riešením pre miestnosť, ktorá slúži ako spálňa aj obývacia miestnosť sú viacúčelové postele s čelami, ktoré možno doplniť vankúšmi. Ďalej sa oplatí siahnuť po rozkladacích pohovkách doplnených taburetkami, ako inak s priestorom na uloženie. Náročnejší môžu siahnuť po trendovom materiáli akým je ekokoža. Zaujímavo pôsobia postele na nožičkách. Okrem čalúnených materiálov a kože sa využíva drevo. Postele v drevenom vyhotovení sú dodávané s úložnými zásuvkami a boxami, kde môžeme potrebné veci prehľadne usporiadať.

Ak nemáte priestory pre hosťovskú izbu, riešením pre vás je posteľ s výsuvnou prístelkou. Výhoda je v tom, že prístelku môžete bežne využívať ako úložný priestor.

V prípade, že posteľ máte a potrebujete získať úložný priestor, existuje pre vás skvelé a jednoduché riešenie. V predaji sú samostatné úložné zásuvky pod lôžko alebo špeciálne boxy a zásuvky.

Nezabúdajte, že priestor pomáhajú šetriť postele s úložným priestorom alebo sklápacie postele. A pozor, nezabudnite na systém roldor, ktorý miestnosť nielen efektne doplní, ale jeho využitie je predovšetkým efektívne.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!