Slnečné lúče pozitívne vplývajú na stav pleti, organizmu dodávajú dôležitý vitamín D, bojujú proti depresii a zároveň sú účinným liekom proti stresu. Denné svetlo je skutočne zázračné! Svoje o tom vedia aj najmodernejšie štúdia krásy, ktorých cieľom je dopriať každej žene radosť z pohľadu do zrkadla – zdravá pleť a krásna pokožka totižto nie je samozrejmosťou pre každú ženu. Ak aj vás trápia vrásky, uhry, jazvičky po akné, či dokonca psoriáza, neváhajte už ani minútu a objednajte sa do kozmetického salónu; fototerapia vám zmení život k lepšiemu!

Modré svetlo
Modrá je farba, ktorá uvoľňuje, upokojuje a navyše aj lieči! Výskumy aj bežná prax preukázali, že svetloliečba, konkrétne modré svetlo, odstraňuje z pleti akné a pokožku krásne vyčistí až do hĺbky. Behom 15-20 minút, čo je priemerný čas pôsobenia svetla na pokožku, 8 z 10 zákazníčok potvrdilo viditeľné zlepšenie stavu pleti už po 1. sedení! U ostatných žien, boli pozitívne zmeny zaznamenané neskôr, no s rovnakým, úspešným výsledkom. Takisto sa potvrdilo, že liečba ekzémov a liečba psoriázy pomocou modrého svetla, je veľmi účinná a rýchla. Navyše liečba svetlom nebolí a užívateľom prináša len samé výhody.

Žlté svetlo
Ak sa rozhodnete vyskúšať liečbu žltým svetlom na vlastnej koži, verte, že žlté svetlo vás nabije pozitívnou energiou rovnako ako pravé „žlté“ slnečné lúče. Táto liečba, je vhodná predovšetkým pre staršie ženy, ktorých trápia vrásky na tvári aj vrásky na dekolte. Žiarenie účinne pôsobí proti vráskam, zaručuje efektívne vypnutie pleti a tak sa hladká pleť stáva realitou aj bez toho, aby ste za botulotoxínové injekcie zbytočne vyhodili peniaze! Navyše, biolampa so žltým svetlom, odstraňuje všetky mimické vrásky – vrásky na čele, vrásky pod očami aj vrásky okolo úst! Prevažne zrelá pleť, je aj suchá pleť a preto sa zákazníčky často obávajú, že terapia svetlom, môže ich pleť ešte viac vysušiť. Takáto informácia sa však nezakladá na pravde; práve naopak, žlté svetlo dokáže eliminovať škody, ktoré na pleti zanechalo UV žiarenie, pričom aj citlivá pleť je vhodná na ošetrenie žltým svetlom!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!