Nejedná žena sa niekoľkokrát do roka morduje s vymýšľaním darčeka pre svoju milovanú polovičku. Môže ísť o skutočne náročnú úlohu, a to bez ohľadu na to, ako dobre ho pozná. Mohli by sme sa brániť starým príslovím „darovanému koňovi na zuby nepozeraj“, no ani nám by sa nepáčilo nájsť v peknom farebnom balíčku zakaždým ponožky či inú bielizeň. Narodeniny, Vianoce, výročia- to sú sviatky kedy každý človek, bez ohľadu na pohlavie, túži dostať niečo výnimočné, neopakovateľné, krásne, prekvapivé a v ideálnom prípade aj praktické.

Všetky tieto kvality majú parfémy. Už stáročia je symbolom krásy, luxusu a bohatstva. Zatiaľ, čo za čias našich babičiek patrila akákoľvek kozmetika výlučne ženám, dnes je tomu celkom inak. Aj muži sa chcú páčiť svojmu okoliu, chcú pôsobiť upravene a vzbudzovať sympatie. Čoraz viac mužov navštevuje dokonca aj kozmetické salóny a o svoj vzhľad dbajú viac ako niektoré ženy. Kvalitný parfém je preto ideálny darček! Podľa prieskumov by až 75% mužov uvítalo, keby ich darček obsahoval aj kozmetiku (krém po holení, deodorant, parfém). Vzhľadom na to, že muži vo všeobecnosti neradi nakupujú je tento výsledok logický. Dostanú praktickú vec, za ktorou sa nebudú musieť plahočiť do obchodov.

Množstvo značiek, kvalita či výber parfémov pre mužov nijako nezaostávajú za parfémami pre ženy. Veľký plus pre ženy je, že kúpou parfému pre svojho miláčika ulahodia aj svojím noštekom, nehovoriac o tom, že zmyselná vôňa zohráva nemalú úlohu aj pri zvádzaní opačného pohlavia, a podľa niektorých tvrdení je aj účinným afrodiziakom.

Babičkine tvrdenia, že muž by mal „voňať prácou“ sú dnes už viac ako zastarané a väčšina moderných žien uprednostní vôňu z radov Hugo Boss, Adidas, Versace, Puma či Baldessarini. A čo Vy?

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!