Nechty
Nudia Vás takéto nechty? Zmena je život! Vyskúšajte gélové nechty.

Horúce dni už zavítali aj do našich končín, nastal konečne čas sa začať o čosi viac odhaľovať, ukazovať ladné krivky a sexy ženské zbrane. Práve leto je najlepším obdobím na úlety, a to nielen tie partnerské, ale aj čo sa týka oblečenia a vás. Určite plánujete dovolenku, oddych, tak si doprajte niečo špeciálne, čo počas zvyšného roka nie je pre vás štandardom. Čo tak skúsiť gélové nechty?

Počas leta sa aj hranice prípustnosti o kúsok viac posúvajú, preto sa nebojte aj vy odhodlať na nezvyčajné nechty. Zabudnite na francúzsku manikúru, nastal čas vyskúšať, nápadné farby, vzory, nálepky. Ide predsa dovolenka, buďte krajšia pre samú seba. Na opálenom tele sú výrazné farby nechtov vidieť ešte viac, tmavá koža ich zvýrazňuje. Neónové nechty na dovolenku? No a prečo nie!

Dávajte však pozor na dĺžku a tvar. Príliš špicaté pre nechtového nováčika môžu spôsobovať zatrhávanie do oblečenia, aj keď sú tieto tvary zrejme najpraktickejšie. Priveľmi dlhé nechty zase môžu byť nevýhodou v tom, že tým, ako vám budú vyrastať, vám začnú prekážať a budete si ich musieť skracovať. Dajte prednosť praktickým tvarom a dĺžke, predsa len idete na dovolenku a nechcete tam mať problémy s pazúrikmi.

Ak máte strach, že vám gélové nechty zničia tie vaše prírodné, mali by ste do nich investovať. Nejedná sa o závratné sumy, no predsa len, čím kvalitnejšie, tým zväčša aj drahšie. Zaplaťte si za kvalitu. Ak sa vám nechty nepolámu alebo sa neodštiepi gél, budú vám postupne vyrastať a vy ich budete len pilníkovať a skracovať, potom žiadne poškodenie nechtu nehrozí. Pomôcť môže aj regeneračný priesvitný lak.

Foto: pixmac.sk, Maria Morri – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!