Pozor, pozor! Polovica mája naznačuje, že sa blíži leto a s ním aj plavková sezóna, na ktorú sme sa celú zimu pripravovali. Jedni intenzívne, iní o čosi menej, no ešte stále máte pár týždňov, dokým vypuknú dovolenky a začneme zo seba zhadzovať nepotrebné vrstvy oblečenia – bundy, nohavice, ponožky. Ste na tohtoročné leto pripravená podľa svojich predstáv alebo máte problém s úpravou postavy? Čo sa to zobrať z opačného konca a využiť práve leto na vyformovanie sa?

Letný tábor

Pamätáte sa na letné tábory, na ktoré sme chodili do prírody a vedúci nás nútili zúčastňovať sa spoločného programu? V tom čase sme nemali veľkú radosť, dnes na to spomíname s úsmevom. Môžete sa do „detských“ časov vrátiť a takýto tábor si vyskúšať aj ako dospelá. S tým rozdielom, že na program budete chodiť dobrovoľne a rada. Množstvo fitness centier alebo osobných trénerov organizuje letné pobyty či už na Slovensku, alebo v zahraničí, ba dokonca aj pri mori, kde budú s vami cvičiť a vy tak spojíte príjemné s užitočným.

Tieto pobyty sú skvelé nielen z toho dôvodu, že budete pár dní intenzívne cvičiť, nabehnete na režim a v tom lepšom prípade vám tento zvyk ostane aj po návrate, ale aj preto, že na aktívne dovolenky sa hlásia ľudia so spoločnými záujmami. Nestretnete tam človeka, ktorému sa nechce cvičiť a najradšej by ležal celý deň na pláži. Stretnete sa skupina ľudí zapálených pre šport a v partii sa ľahšie dosahujú ciele, pretože sa navzájom budete povzbudzovať a motivovať.

Pobytom to nekončí

Tieto pobyty sú zamerané na to, aby vás presvedčili, že šport je zábava a je návykový. Mali by vám zmeniť pohľad na seba a váš vzťah k cvičeniu. Po návrate domov by ste sa nemali vrátiť k starému spôsobu života, ale pokračovať v aktívnej ceste.

Ak sme vám dali chrobáka do hlavy, spýtajte sa vo vašej posilňovni. Zažijete skvelý pobyt, ktorý vás zabije energiou a plavky nebudú chýbať!

Foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!