MikinaNebaví Vášho muža chodiť neustále v elegantnom oblečení a má oveľa radšej na sebe ležérne oblečenie, ktoré poskytuje o čosi viac komfortu a v ktorom sa cíti príjemne? V tom prípade si stačí zaobstarať takéto oblečenie, doplniť existujúci šatník a vyraziť von. Avšak má to len jeden háčik – treba nájsť obchod, v ktorom sa takéto oblečenie nachádza. Eshop DSTREET by mal spĺňať tieto Vaše predstavy a mali by ste si v ňom nakúpiť pánske oblečenie pohodlne, rýchlo a za skvelé ceny.

Komfortné pánske oblečenie = mikiny

Ak hovoríme o komforte pri oblečení, väčšinou nás napadnú ihneď prvé práve pánske mikiny. Väčšina si vyberie mikiny s kapucňou, ako takú klasiku, ktorá nikdy nebude „out“. Kapucňa Vás neochráni pred dažďom, avšak pred vetrom určite áno. Rozhodne je to štýlový doplnok na mikine a pre niektorých aj istý doplnok k ich výzoru. Na výber však máte aj mikiny bez kapucne, ktoré majú zväčša vyvýšený golier. Všetky sú vyrobené z bavlny a elastanu, ktorý umožňuje ich určitú tesnosť na Vašej postave a vďaka tomu vyzeráte v mikine skutočne dokonale a cítite sa komfortne. Každá mikina je dostatočne vzdušná a ľahká, čím sa jej nespochybniteľný komfort len zvyšuje.

TeplákySveter?

Nie každý sa celkom stotožní s výzorom mikiny. Predsa len na ňu treba mať aj určitý typ postavy či celkovo k nej prispôsobiť aj ostatné oblečenie. Skvelou alternatívou môže byť napríklad sveter, ktorý nemusí mať len ten klasický vzhľad, na ktorý sme zvyknutí. Môžeme hovoriť taktiež o svetri, ktorý má vyvýšený golier alebo väčší výstrih spolu so vzorom či kombináciou farieb. Sveter taktiež môže vyzerať ležérne, najmä ak si vyberiete vhodný vzor a strih.

Pohodlné tepláky

Na koniec outfitu si na seba dajte tepláky, ktoré môžu byť naspodku mierne zúžené. Športový outfit je na svete a Vy sa cítite v ňom veľmi príjemne.

Tak milé dámy, neváhajte a spestrite Vášmu mužovi šatník!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!