Tangá sú typ spodnej bielizne, ktoré musíte mať. Je faktom, že veľa žien ich nemá rado. Je to pravdepodobne preto, lebo sa v nich cítia nepohodlne. Na jednej strane ich milujte alebo naopak nenávidíte, ale určite tento typ nohavičiek nemôžete zatratiť. Sú sexy a veľmi praktické. Prečo?

Ideálne k šatám

Ak máte na sebe šaty, ktoré sa prilepia na boky a na pokožku, potom sa jednoducho nezaobídete bez tohto typu nohavičiek. Ak nosíte tie  bežné spolu s takto tesnejšími šatami, šev nohavičiek vytvorí vyčnievajúci obrys na zadnej strane vašej postavy. Takže budete ukazovať celému svetu tvar vášho spodného prádla! Nie je to veľmi vítaná myšlienka, že?

Ľahké materiály

Ak máte na sebe nejaké oblečenie z ľahkých tkanín, musíte pod nimi nosiť kvalitné tangá. Jemné materiály, ako šifón a žoržet, tak nebudú pokrývať obrysy vašich bežných nohavičiek.

Džínsy s nízkym pásom

Vaša tradičná spodná bielizeň sa v skutočnosti nezhoduje ani s moderným trendom džínsov s nízkym pásom. Farebné prúžky nohavičiek, ktoré vyčnievajú z hornej časti nízkych nohavíc tohto strihu, sú večným problémom. Preto je oveľa lepšie nosiť tangá, ktoré na vašej pokožke vyzerajú úžasne aj pri nízkych džínsoch.

Oblečenie na kúpalisko alebo pláž

Nikdy sa nevydajte na kúpalisko alebo pláž bez páru tangáčových nohavičiek. Nie je nič viac sexy ako krátke letné šaty s tangami, ktoré sa namočia a nalepia na vaše telo.

Krátke šaty

Pre ženy je absolútne povinné nosiť tangá pod krátkymi šatami a sukňami. Ide hlavne o estetické účely. Nebudete pôsobiť nevkusne a staromódne, ak vaše šaty sklznú vyššie a vám bude vidno vaše bežné nohavičky. Ku krátkym šatám sa tangá hodia perfektne a zabraňujú trápnym situáciám.

Určite pôsobia aj na libido mužov, ktorých problém s malým penisom sa potom veľmi rýchlo vyrieši.

Kedy nenosiť?

Je nutné poznamenať, že tangá sú skôr spodnou bielizňou, ktorú by ste nemali nosiť vždy. Sú stvorené pre špeciálne príležitosti. Časté a hlavne nesprávne nosenie môže niekedy spôsobiť rôzne choroby a infekcie, ktorým je lepšie sa vyhýbať. Správnym nosením však nič nepokazíte, práve naopak, budete vyzerať neodolateľne a sexi, ako keď si oblečiete dokonalé bodystocking.

Foto: pixabay.com