Aj vy sa to pýtate stále sama seba? Ako je možné, že stále nemáte vzťah, pritom ste úspešná a krásna žena? Hovoríte, že sa nepovažujete za peknú a nemáte šťastie? Tam je ten kameň úrazu!

Problém hľadajte predovšetkým len v sebe samej. Ak neveríte tomu, že ste krásna osoba a trpíte nedostatkom sebavedomia, neuverí tomu ani vaše okolie. Všetci budú presvedčení o tom, že ste osoba, ktorá trpí komplexom menejcennosti a budú sa vám vyhýbať. To, ako sa momentálne cítite, vaše pocity a myšlienky, to všetko je vidieť navonok. Rozdávajte lásku, nech je z vás cítiť, že chcete niekoho ľúbiť, keďže očakávať lásku môže len ten, ktorý ju vie aj rozdávať. Takže preč s negatívnymi myšlienkami a jednoducho sa zmierte s tým, že ste jedinečná osoba, ktorá si zaslúži pozornosť a lásku niekoho! Ak tomu vy sama uveríte, uverí tomu aj vaše okolie a predovšetkým muži, ktorých zrazu budete mať okolo seba stovky!

Myslíte stále na to, že niekoho rýchlo potrebujete? Odpustite si takéto myšlienky a určite nechoďte na večierky len s tým jedným pocitom, že si tam musíte niekoho nájsť. Prečo musíte? Vypustite z hlavy túto myšlienku, tešte sa na každú novú akciu či príležitosť, venujte sa svojim obľúbeným koníčkom a čoskoro uvidíte, že on si vás nájde sám. Muži majú radi ženy, z ktorých nesrší zúfalstvo nájsť si za každú cenu niekoho alebo rovno hocikoho, ale keď sú samostatné, pozitívne naladané, majú koníčky a hlavne sú vždy usmiate.

Samozrejme, trošku inciciatívy nezaškodí. V tomto prípade to súvisí so sebavedomím, t. j. musíte si veriť. Ak viete, že sa niekomu páčite, urobte vy prvý krok a nečakajte na príležitosť, kedy vás niekto sám pozve. Na začiatok sa stačí naňho len pekne usmiať a uvidíte, že do minúty ho máte pri sebe. Tie drzé z vás ho môžu kľudne i sami niekam pozvať. Nie nadarmo sa vraví, že odvážnym praje šťastie.

Možno ste sama preto, lebo hľadáte „pána Dokonalého“. Takého muža však nikdy nestretnete, pretože nikto nie je dokonalý. Môžete si spraviť zoznam vlastností, ktorými by mal váš budúci partner disponovať, ale myslite na to, že bude mať i zlé stránky. A milovať znamená, akceptovať ho i so zlými vlastnosťami. V niektorých prípadoch však zlé vlastnosti partnera môžu vyústiť aj do horších ako napr. chorobná žiarlivosť. Tu už treba prestať s budovaním vzťahu, nebudete predsa s každým, na koho natrafíte i za cenu psychického či fyzického zdravia. Nepopustite zo všetkých svojich požiadaviek na partnera, ale akceptujte i jeho drobné nedostatky.

Zásadou je, aby ste netrpeli nízkou sebadôverou a netvárili sa ako kôpka nešťastia, ktorá si nikoho nevie nájsť. Dôležité je ukázať, že si veríte a dokážete milovať a čoskoro sa vám láska vráti.

Foto: FreeDigitalPhotos.net

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!