Predstavte si, že vaše začiatky podnikania by sa mohli zaobísť bez zdĺhavého a časovo náročného vybavovania potrebných formalít. Znamenalo by to, že zakladanie podniku by pre vás nemuselo byť skúškou trpezlivosti a na začiatok podnikania by ste nemuseli dlho čakať. Zdá sa vám táto predstava nereálna? Krútite nad ňou neveriacky hlavou a myslíte si, že na Slovensku takáto forma podnikania musí byť automaticky nelegálna? Ale vôbec nie! Stačí, ak sa zoznámite s touto novinkou, o ktorej ste ešte nepočuli – predaj Ready Made spoločnosti ponúka aj vám množstvo výhod!

Predaj Ready Made spoločnosti – čo to je?
Najmä začínajúci podnikatelia, častokrát nepoznajú Ready Made spoločnosti. Buďte však podnikateľka, ktorá ovláda aj informácie, nad priemerom vedomostí vašej konkurencie. Buďte o krok vpred a zapamätajte si, že Ready Made spoločnosti sú spoločnosti, pre ktoré je podnikateľská činnosť niečo neznáme, obchodné záväzky a pohľadávky a splatené základné imanie nevynímajúc. Naopak, neustále sa meniaci majiteľ firmy resp. majitelia spoločnosti, sú bežnou praktikou, ak máme na mysli Ready Made spoločnosť.

Ready Made spoločnosti – aké výhody poskytujú a ako sa k nim dostať?
Ak ste si povedali, že živnosť alebo obchodná spoločnosť, nie je nič pre vás, možno vás o podnikaní presvedčia výhody Ready Made spoločnosti. Hlavnou výhodou je azda to, že váš budúci podnik si môžete pohodlne vybrať z ponuky, ktorú predkladajú mnohé firmy na Slovensku, ktoré predaj Ready Made spoločnosti realizujú. Preberajú na seba všetku ťarchu zodpovednosti pri predaji spoločnosti, ručia tým, že spoločnosť je bez právnych vád, a že vás v budúcnosti neprekvapia ani nezaplatené záväzky či nesplnené daňové povinnosti. A hoci spoločnosť nikdy nevykonávala žiadnu činnosť, zápis do Obchodného registra a registrácia na Daňovom úrade, sú už vybavené za vás! Medzi ďalšie výhody, ktoré toto netradičné podnikanie ponúka, patria aj promptnosť podnikania a doplnkové služby. To znamená, že rozbehnúť biznis nikdy nebolo také jednoduché a rýchle – začať podnikať môžete už do niekoľkých hodín od podpísania právnych dokumentov! Nadštandardné, doplnkové služby, vám môžu poskytnúť návod, ako začať podnikať bez uvažovania nad obchodným menom, pretože nie ste len majiteľ firmy, ale vlastníte aj pôvodný názov spoločnosti, ktorý však môžete zmeniť podľa vlastného uváženia.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!