OLYMPUS DIGITAL CAMERAVianočné darčeky sme síce už nakúpili a peňaženka zíva prázdnotou, no narodeniny a meniny blízkych sa vyskytujú počas celého roka. Taktiež iné oslavy, ako sú svadby či krstiny, sú dôvodom na obdarovanie toho, kto oslavuje. Ak si tú osobu veľmi vážime, strávime dlhý čas premýšľaním, čo kúpiť a kde kúpiť. Ideálny je online predaj darčekov za výborné ceny, no ten je len pre tých, čo si nenechávajú nákupy na poslednú chvíľu. Ak ste už zúfalý z hľadania toho správneho darčeka, alebo sa ešte len začínate rozhodovať, pamätajte: menej je viac a stará klasika nikdy nesklame.

Čo tým myslíme?
Nejde o ponožky či drogériu. V takom darčeku nie je cítiť váš vzťah k danej osobe, jedine, že by ste na ponožky niečo vlastnoručne vyšili. My však hovoríme o darovaní spomienok v podobe fotiek. Mnoho ľudí má tisíce fotografií uložených v počítači alebo mobile, ale ani jednu vo fotoalbume a rámiku. Pritom ide o skvelý bytový doplnok, lepší ako sošky a vázičky. Každá návšteva sa pristaví pri vystavenej fotografii, a čím je vtipnejšia a nápaditejšia, tým lepšie. Darujte spoločnú fotografiu, na ktorú máte peknú spomienku, samozrejme, v rámčeku, ktorý zapadne do priestoru. Fotorámiky sú dostupné aj na internete, tak, ako čokoľvek ostatné. Niekomu môže pripadať kúpa takej drobnosti cez internet zbytočná, no je to pohodlnejšie, lacnejšie a výber je omnoho väčší. Ak si nie ste istý typom a farbou rámika, zvoľte fotoalbum, do ktorého sa zároveň zmestí viac fotiek. Mali by ste ho však naplniť, takže si zvážte, či s danou osobou máte toľko spoločných fotografií a zážitkov. Keďže na prvý dojem ide o veľmi jednoduchý a strohý darček, dbajte vždy o kvalitný výrobok, precízny v detailoch, aby pri pohľade naň bolo jasné, že nejde o plastový rámik z tržnice za euro.

Fotorámik v tvare srdca

Využite fantáziu
Do fotorámika nemusíte dať len fotografiu z jedného miesta a jednej udalosti, napríklad rodinnú vianočnú fotografiu pri stromčeku. Dajte si vytvoriť koláž, alebo ju vytvorte sami, ak máte na to dostatok zručností. Myslíme koláž vyrobenú elektronicky napríklad cez Photoshop, alebo aj vlastnoručne, ako nás to učili v škole. Nezabudnite, že fotografie sa dajú upraviť v PC tak, aby vyzerali lepšie. Nemusíte sa hrať na experta v retušovaní, nech sa nepoškodí samotná fotografia. Stačí upraviť kontrast, svetlo, zvýrazniť farby, alebo naopak spraviť z farebnej čiernobielu fotografiu – podľa toho, aký rámik ste si zvolili. Zaujímavé je tiež darovať fotoalbum, do ktorého si bude môcť obdarovaný každoročne dopĺňať fotografie z najdôležitejších udalostí uplynulého roka. Možností je mnoho, stačí sa zamyslieť včas, prípadne sa poradiť s niekým ďalším.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!