Každá jedna žena, bez ohľadu na vek, hľadá vo svojom živote osobu, s ktorou by mohla zdieľať svoje radosti i trápenia, na ktorú by sa mohla obrátiť či už so svojimi úspechmi, alebo negatívnymi skúsenosťami a ktorej by aj ona mohla byť oporou. Mať po svojom boku partnera je nesmierne dôležité, lebo vedieť, že nás nik nečaká doma, že sa zobúdzame v prázdnej posteli a nemáme komu spraviť raňajky je deprimujúce. Avšak, ak máte po svojom boku muža snov a ste šťastná, mali by ste stále mať na pamäti, že aj vaše priateľky si zaslúžia kúsok vášho času. Muž môže odísť, no pevné priateľské putá ostanú.

8topzenaNezáleží na tom, či ste si partnera našli len nedávno, alebo ste už so svojou mužskou polovicou dlhší čas, na priateľky by vám mal vždy ostať čas. Ohliadnuc od toho, že každý potrebuje mať aj svoje osobné záujmy a chvíľku mimo vzťahu, potrebujete sa socializovať a porozprávať sa aj s niekým iným, ako s partnerom, s ktorým trávite väčšinu vášho času. Vypočuť si iný príbeh, porozprávať sa o ženských veciach, užiť si „babské“ klebetenie.

Priatelia sú nenahraditeľní

Je úplne normálne, že aj vy a aj váš partner si vyjdete von oddelene so svojimi priateľmi. Čo-to ste už spolu zažili a nemusíte za každú cenu spájať partie. Samozrejme, spoloční priatelia sú na skupinové akcie na nezaplatenie, no nie je dôvod odrezať sa od svojich dlhoročných známych, ktorých poznáte len vy. Buďte k sebe s partnerom féroví a nezakazujte si navzájom stretávanie sa s priateľmi. To vôbec nie je vo vzťahu vítané. Raz za čas sa stretnúť s kamarátkami, vyjsť si do mesta, nakupovať či zacvičiť, je viac než potrebné. Najmä pre ženu.

Nie je vôbec v poriadku, ak sa prestanete so svojimi priateľkami stretávať. Veď si len predstavte, že sa s partnerom jedného dňa náhodou rozídete. Ku komu sa potom pôjdete vyplakať, keď ste na svoje ženské spriaznené duše počas celého svojho vzťahu nemali čas?

Ilustračné foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!