NuxeMali ste niekedy pocit, že si potrebujete zadovážiť kozmetiku ktorá Vás vystihuje? Pocit, že chcete zažiť dotyk ktorý vám je vlastný, tak príjemný a hebký, ako keď sa vás dotýka malé dieťa?

Na trhu s kozmetikou sa môžeme stretnúť s mnohými značkami, ale dnes vám chcem predstaviť len jednu a to Nuxe. Táto Francúzska značka má už cez päťdesiat rokov. V jej ponuke sa nachádzajú prípravky pre ženy aj mužov. Ich škála ponúka dokonalú starostlivosť pre celé telo. Krémy, oleje ale aj peny na holenie sa vyznačujú vysokou kvalitou, ktorá je výsledkom dlhodobého vývoja produktov. Značka ponúka dokonalú harmóniu využitia darov prírody a luxusu, ktorý si vyžaduje človek nového tisícročia. Už jej názov naznačuje myšlienku s ktorou značka vznikala.

Príroda a Luxus zneje vo Francúzštine ako Nature a Luxe. Spojením častí týchto slov sa vytvoril názov, ktorý v dnešných dňoch reprezentuje krásu, pôvab a prestíž sám v sebe. Filozofia značky je jasná a má tri hodnoty.

Prvou z nich  je Príroda. Nuxe využíva v priemere 80% prírodných ingrediencií pri príprave produktov a tiež nevyužíva žiadne minerálne oleje alebo zvieracie časti.

Ďalšou hodnotou je jej vzťah a služby zákazníkom. Nuxe využíva vlastné vývojové laboratória pre vytváranie nových vôni, balzamov a krémov, aby jej produkty boli originálne a jedinečné. Výsledkom tejto snahy je aj zaregistrovaných 32 patentov.

Nuxe 2Poslednou hodnotou, na ktorej značke veľmi záleží je senzitivita. Tú značka dosahuje unikátnou textúrou, výberom vôní a pôvabnými menami produktov.

Značka má vlastných manažérov zodpovedných za znižovanie množstva odpadov. V roku 2010 takýmito opatreniami zachránili 30 ton papiera, čo je 750 stromov. Okrem toho spolupracujú na ochrane včiel, ktoré sú dôležitou súčasťou výroby parfumov, keďže opeľujú kvety z ktorých sa robia tie najlepšie vône.

Značka Nuxe dostáva každoročne ocenenia za najlepšie produkty vo svete kozmetiky a tým si udržiava spoju prestíž a kvalitu. Na Slovensku sa dajú jej produkty kúpiť najmä v salónoch alebo lekárňach. Jednou z možností ako sa jednoducho a ľahko dostať k produktom Nuxe je online lekáreň. Medzi tie najlepšie patrí Pilulka24. Objednať produkt si môžete rýchlo, jednoducho a nonstop. Okrem toho je k dispozícii online poradňa a každý produkt môžete spoznať podľa recenzií, odkazov a odpovedí, ktoré píšu skúsení farmaceuti.

Z predajnosti tejto značky v našej lekárni je zrejmé, že ľudia sú s ňou veľmi spokojní. Obľubujú ju ženy, ale aj muži a jej kvalita prekvapí a príjemne poteší každého. Kozmetika takejto značky vám rozžiari tvár a pomôže ku zdravej pleti, pokožke. Kozmetika Nuxe, ako som už spomenul, je značka s dlho trvajúcou tradíciou, ktorá odmieňa svojich zákazníkov len prvotriednymi produktmi. Jej kvalitu pocítite už na prvý dotyk a jej účinok je dlho trvajúci. Každá žena predsa chce byť krásna a každý muž vyzerať dobre.

Nuxe 3V dnešnom uponáhľanom svete, kde sa stretávame zväčša s plastmi v rôznych formách a stresom, je dotyk prírody cez produkty od Nuxe (napr. olej Nuxe Huile Prodigieuse) východiskom ku zdraviu. Môžeme sa pýtať, prečo ľudia pred 50 rokmi boli zdravší ako my, odpoveď je práve v prírode, od ktorej sa naša spoločnosť v posledných rokoch rapídne vzdialila. Návrat k nej nám pomôže vrátiť sa k našej prirodzenej kráse a sile, ktorú po celé tisícročia ľudstvo čerpalo. Teraz nehovorím o duchovnej sile, alebo o nejakej energii, ale o tom, že všetci prijímame potravu, dýchame vzduch a žijeme v kolobehu, ktorý má svoje vnútorné pravidlá. Jedným z nich je, že ak niekto naruší tento kolobeh sveta, dostane sa do chaosu z ktorého plynú aj následky. Môžeme sa nad tým zamýšľať, ale vždy sa vrátime k tomu istému poznaniu a to ku samotnej prírode.