Aký je podľa vás najkrajší deň pre zamilované páry? Deň zoznámenia? Ten prvého bozku? Väčšina z vás zrejme pomyslí na deň D, na deň plný stresu, zhonu, no deň, ktorý vás odovzdáva do rúk milovanej osoby. Svadobný deň. Chvíle, pri ktorých ženy plačú, muži sa obávajú, no tak, ako sa navždy zachová v pamäti stužková, do srdca sa vryje deň bielych šiat a prstienkov.

Chystáte sa aj vy s partnerom na ten vážny životný a dôležitý krok, a to potvrdiť váš vzťah aj zväzkom manželským, alebo patríte k „moderným“ ľuďom uponáhľanej doby a tvrdíte, že manželstvo je už len prežitkom starých mám a nemá žiadny hlbší význam? No prepásť slávnosť, počas ktorej ste najväčšou hviezdou, odriecť si deň, ktorý patrí iba vám a vášmu partnerovi, nepovedať si to povestné áno a byť vyzvaná na prvý mladomanželský bozk, to naozaj nechcete zažiť?

Je pravda, že organizovanie svadby je náročná fáza, no výsledný efekt je dokonalý a vy zažiarite. Je celý zoznam vecí, ktoré budete musieť vybaviť, no ak sa dopredu rozhodnete, že aj prípravy a stres si užijete, vaša svadba bude pre vás nezabudnuteľná a krásna. Najdôležitejším je, samozrejme, priestor pre hostinu. Ten by mal byť honosný, dostatočne veľký podľa počtu hostí a vyzdobený do štýlu, aký vám vyhovuje. Najjednoduchšie je zaobstarať si kateringovú spoločnosť alebo personál hotela, ktorý zabezpečí a dá sálu do vami predstavovanej podoby.

Jedným z hlavných bodov na papieri úloh je nájsť kvalitné fotoštúdio. Kto by už nechcel mať krásne spomienky na svoj sobáš prostredníctvom fotografií a videa? Preto je dobré preveriť si tvorbu daného štúdia, zistiť medzi známymi menšie recenzie a potom už len vybrať to najlepšie. Ak nájdete také, ktoré vám vyhovuje, môžete zabiť dve muchy jednou ranou a objednať si naraz aj svadobné oznámenia.

Najkrajšou a najpríjemnejšou „povinnosťou“ sú svadobné šaty. Ich skúšanie a nákup by ste si mali vychutnať s niekým vášmu srdcu blízkym. Či už s kamarátkami, sestrou, mamou, rozhodnutie je na vás. Pri výbere myslite stále na starú pravdu „Dva krát meraj a raz strihaj,“ pretože rozhodnúť sa pre zlé svadobné šaty je naozaj pohroma a aj keď môžete vyzerať prinajmenšom nádherne, no budete sa v nich cítiť zle, zničíte si celý večer. Toto univerzálne pravidlo platí aj pri výbere auta, ktoré vás expanduje do čarovného kostola. Tento deň musí byť ešte výnimočnejší a preto vsaďte na kvalitnú a overenú požičovňu áut. Nebojte sa investovať do luxusnej limuzíny a budete mať svadbu, o ktorej sa bude ešte dlho hovoriť.

Typ a strih šiat by mal sedieť k vašej postave, tvári, no hlavne by mali vyzerať presne tak, ako ste si vysnívali. Cítiť sa počas svojho svadobného večera a zábavy ako z ozajstnej rozprávky, to je túžbou väčšiny dievčat. Očariť svojho nastávajúceho, zobrať dych svadobčanom, byť princeznou na jeden večer. To všetko sa vám môže podariť nielen veľkolepými šatami, ale aj účesom a make-upom.

Líčenie by nemalo byť prehnané, veď budete tak či tak plakať, to je nad slnko jasnejšie a rozmazať si dokonalú tvár nie je prípustné. So svadobným účesom by ste taktiež nemali experimentovať na poslednú chvíľu, ráno pred obradom, lebo nie raz sa stalo, že nevesta preplakala celú cestu od kaderníčky domov. V tomto prípade je dobré si zaplatiť skúšku a otestovať si účes, ktorý je vhodný a s ktorým budete vyzerať ako bohyňa. Je jasné, že ani s ním by ste to nemali preháňať, veď v jednoduchosti je krása a práve prirodzená, decentná a dievčenská budete na svojej svadbe najkrajšia. Hlavne si celý deň a neskôr aj noc užite, nestresujte sa a buďte šťastná!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!