Vo svete botulotoxínových injekcií, operačného odsávania tuku a všemožných výdobytkov, ktorých hlavným cieľom je odstrániť každú, čo i len nepatrnú chybičku krásu, sa môže zdať viac než zarážajúce, že na trhu, dostať niečo tak čisté a človeku prirodzené, ako je prírodná kozmetika. Recyklujeme odpad, využívame slnečnú energiu na kúrenie, tak prečo nevyužiť silu prírody aj pri opatere o náš organizmus? Prirodzená krása je hlavným nositeľom prírodnej kozmetiky, ktorej základným pilierom je starostlivosť o celé telo, pomocou byliniek, rastlín a výťažkov zo stromov.

Dúška materina – rastlina zo Starého sveta

Dúška materina je drevnatá rastlinka, pochádzajúca zo Starého sveta – z Európy a Severnej Afriky. Táto liečivá bylina sa hojne využíva aj v kozmetickom priemysle. Ide najmä o výrobky, určené pre mastnú pleť s rozšírenými pórmi a o výrobky, prečisťujúce mastné vlasy. Silica z materiny, sa uplatňuje pri starostlivosti o ústnu dutinu, parfumujú sa ňou mydlá, kúpeľové prísady. Využitie našla aj v deodorantoch, pleťových vodách, šampónoch a krémoch.

Ružová voda či ružový olej?

Obdivujete krásu ruže? Tak nezostaňte len pri obdive, zájdite do obchodu a zadovážte si ružovú vodu alebo ružový olej. Luxusná bulharská ružová voda sa využíva najmä ako pleťové tonikum, prostriedok na čistenie mastnej pleti so sklonom k lesku, ale aj na upokojenie podráždenej, citlivej pleti. Ružový olej sa získava z lupienkov ruže stolistej, ktorá sa pokladá za najvzácnejší druh ruže vôbec. Keďže olej obsahuje vysoký podiel mastných kyselín, je určený najmä pre suchú, citlivú pokožku.

Ginko biloba – Krása a zdravie z Ázie

Objavte múdrosť a tajomstvo krásy, zdravia Japoncov a Číňanov. Práve z týchto miest pochádza vzácny strom – Ginko biloba. Najstarší strom na svete, ponúka užívateľom jeho výťažku, správne prekrvenie organizmu, zlepšenie odolnosti mozgových tkanív a následne zlepšenie pamäte, ochranu pred vírusmi a baktériami, posilnenie imunitného systému. Ešte ste neobjavili účinky Ginka? Tak už nečakajte a spravte správny krok na ceste k zdraviu.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!